Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość Afrodyzja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja test robiłam w 30dc i 31dc a cykle mam od 28 do 35. Obydwa pozytywne i kreski bardzo wyraźne. Ale moja przyjaciółka miała ciążę potwierdzoną przez lekarza, wszystko było w porządku a test z moczu wyszedł jej pozytywny dopiero po 3 tyg od dnia spodziewanej miesiączki.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość braknicku

p23 daj znac jaki wynik bedzie:)
Ja moj powtorze dopiero w przyszlym tygodniu. Dzisiaj jakby objawy ustaly tylko piersi daja sie we znaki. Najchetniej polecialabym na bete, ale nie mam mozliwosci :(

p23 a ty masz jakies objawy ?

Odnośnik do komentarza

Test z krwi powinien już wykryć, ale lekarz na tym etapie to tylko może potwierdzić, że jest pęcherzyk ciążowy i tyle każe Ci przyjść za jakiś czas (tak jak mi). Tylko że ja mam nieregularne cykle i w dniu wizyty wychodziło mi że to jest już 6 tyg (licząc od dnia ostatniej miesiączki) a z usg że jest może ok 4 tyg. Lekarz powiedział, że to normalne przy takich cyklach, ale ciąży nie potwierdził.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość braknicku

p23, nie wiem jak to jest w innych krajach, ja akurat mieszkam w Niemczech i jestem ubezpieczona, wiec nic nie place:)
À propos, bylam dzisiaj sie zarejestrowac u gin i mowie, ze chce na bete, a on do mnie, ze za miesiac :/ bo trzeba termin zrobic!! Aaa chce do Polski!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...