Skocz do zawartości
Forum

Na skraju załamania


Gość Wiktoria1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria1111

Nazywam się Wiktoria i mam 16 lat.Od mniej więcej pół roku mam zdiagnozowana Bulimia, chodzę do psychiatry, biorę leki ale co z tego jak nie widzę żadnej poprawy. Pani doktór psychiatra proponowala mi terapię ma oddziale zaburzeń odżywiania ale po pierwsze trzeba czekać na miejsce a po drugie nie wiadomo ile będzie trwać terapia a ja jestem w 1 klasie liceum i nie chce narobić sobie zaległości. Jak by tego było mało nie mam oparcia w swoich bliskich, taty nie mam, mama niby rozumie problem ale go ignoruje a siostra która jest starsza o 14 lat przy każdej możliwej okazji wyzywa mnie od świń gdy podczas napadu myszkuje po szafkach szukając słodyczy. Co mam robić ja już nie mam siły, nie mam nawet z kim pogadać i nie piszcie mi o telefonie zaufania bo nie nie chce tam dzwońic, ja potrzebuje wsparcia i zrozumienia a nie osoby która hurtowo odbiera telefony.

Odnośnik do komentarza

Trudno znaleźć wsparcie i zrozumienie. Pomyśl kto mógłby być odpowiedni do tego. Mama ma też inne problemy może nie wie jak tego wsparcia Tobie udzielić. Możesz z nią porozmawiać albo poprosić kogoś żeby jej wytłumaczył że potrzebujesz od niej więcej zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...