Skocz do zawartości
Forum

M dość pisze kartki o tym jaka jestem beznadziejna i co czuję


Gość Kiklia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio (od grudnia) czuje się jakby już moje życie nie miało sensu. Ostatnio zaczełam pisać na kartkach co czuję oto jedna z nich:
Lubie moje przyjaciółki, kocham mame i mojego ojczyma ale.. Mam dość. Nikt mnie nie rozumie jestem między czteroma ścianami. Jest mi przykro że nikt mnie nie rozumie ani nie podziwia. Pewnie będe sprzątać ulice. Zakochałam się w jednej osobie. Winie się równierz o wszystkie kłutnie i nieporozumienia mamy i ojczyma. Jestem wrażliwa i każdy ochszan od mamy spprawia we mnie ból i płacz. Czuje się niekochana przez nikogo i nic i że wszyscy są na mnie źli. Jesili to przeczytałeś poznałeś mnie głębiej....
PROSZĘ POMÓŻ MI

Odnośnik do komentarza

Jeszcze druga kartka: Kolejna kartka kolejne użalanie się i prawda o mnie. Boli mnie to że mój własny tata mnie zostawił i mnie nie kocha. Wolałabym już żeby zginął. Tak naprawdę to chce żeby mama to zobaczyła, żeby widziała mój ból pustkę i nie wartość w sobie. Boje się że w końcu nie wytrzymam i skończę na skarpie. Parę tygodni temu pokłóciłam się z moją przyszywaną siostrą mającą 6 lat. To było straszne każde się mnie czepiał a szczególnie jedna osoba.... Poszłam do pokoju i się popłakałam, wzięłam nożyczki, usiadłam na ziemi i zastanawiałam się czy jest sęs bycia. Jesili to przeczytałeś poznałeś mnie głębiej... PROSZĘ POMÓŻ MI

Odnośnik do komentarza

Siostro nie chodzi o to żeby ktoś Cię podziwiał i wychwalał pod niebiosa bo często ludzie są ślepi i mają źle ulokowane wartości i próżno często też są zabiegani i nie są tak wrażliwi oni to czują inaczej posłuchaj spraw pierw byś pokochała i uwierzyła w samą siebie tak byś Ty siebie doceniła i szanowała tak byś była jak najbardziej wartościowa osobą nie szukaj złych emocji , gniewu , nienawiści one później wrócą do Ciebie ze zdwojoną siłą szukaj akceptacji i tolerancji staraj się być jak najlepszą osobą dla siebie i dla innych tak by twoje serduszko było zapełnione czymś dobrym wtedy Tobie będzie lepiej staraj się rozwijać szukaj zainteresowań , pasji , mądrości,sportu i ucz się nowych rzeczy a zobaczysz docenisz siebie , pracuj nad sobą w spokoju tak byś doceniła samą siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...