Skocz do zawartości
Forum

bez checi do życia


Gość samaczarnaja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samaczarnaja

witam wszystkich... nie wiem od czego zacząć, ale od długiego czasu nie mam chęci do życia, mianowicie gdy miałam 15 lat to już miałam myśli samobójcze ale nie miałam odwagi, Czasami zazdroszczę ludzia ze nie są takimi tchórzemi jak ja :-/ teraz mam już 10lat więcej i mam ten sam problem... czuje się sama w świecie pełnym ludzi i to jest straszne ciągle w domu inni się spotykają a mi się nie chce bo jestem zmęczona życiem... czy to depresja czy co? proszę o pomoc :-/

Odnośnik do komentarza

Hej.
Niestety nie dowiesz się co Ci dolega jeśli nie pomyślisz o profesjonalnej pomocy.
Zapewne cierpisz na depresję. Trwa to już bardzo długo, a będzie tylko gorzej.
Trochę zbyt lakoniczna jest Twoja wypowiedź by wywnioskować coś sensownego, jednak cokolwiek nie pisać musisz się zmobilizować i iść do psychologa lub psychiatry .
Psychiatra udziela porad bez skierowania. Jeśli będzie sensowny to dogrzebie się przyczyn Twojego stanu i może zleci np. terapie. Tylko gdybam, bo internetowo to niewiele można.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość samaczarnaja

szczerze nie umie tak do końca pisać o sobie w realu by było jeszcze gorzej... ciężko jest mówić o tym co się przeszło i wogule, a jeszcze trzeba uważać też komu co się mówi ale raczej staram się nigdy nikomu za wiele nie mówić bo może odpowiedzieć co mnie to... a co do specjalisty to do najbliższego mam jakieś 30km i raczej wstyd by mi było tam iść...

Odnośnik do komentarza

Skorzystać z pomocy psychologa/psychiatry, to nie jest żaden wstyd. Zauważ, że Twój nastrój to nie jest chwilowa chandra. Ten stan trwa już dość długo, bo ładnych kilka lat. Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Jeśli masz opory przed wizytą u specjalisty, rozważ chociaż skorzystanie ze wsparcia telefonu zaufania dla dorosłych nr 116 123. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...