Skocz do zawartości
Forum

Problemy z seksem po masturbacji


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, mianowicie jesli mastrubowalem sie raz max 2,razy dziennie od ok 4 lat, czy grożą mi w przyszlosci jakieś problemy z seksem? Lub czy tylko moja ręka będzie w stanie doprowadzić do orgazmu, a czy np partenrki już nie? Oraz jeśli przestałbym się mastrubować teraz i nie robił tego w, to czy problemy te nadal będą mi groziły czy organizm wróci do normy?

Odnośnik do komentarza

tak, grożą Ci problemy w uzyskaniu orgazmu podczas seksu normalnego czyli z kobietą.
"Waleniem konia" wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, a w śliskiej i luźniejszej pochwie tego nie będzie, penis będzie "latał" jak w wiadrze wody, w związku z tym prawie zerowe tarcie nie wyzwoli orgazmu=wytrysku spermy.
Rada: zaprzestaj "bicia konia" i co raz/tydzień wyrabiaj nawyk delikatnego tarcia: na dłoń nalej kilka kropel KY, i dłonią niczym pochwą pocieraj delikatnie żołądź aż się spuścisz. Po ejakulacji umyj prącie i hartuj zimną wodą. Przez cały czas odżywiaj się optymalnie białkowo i max witaminowo( owoce, warzywa blendowane lub wyciskane), jeśli paliłeś i piłeś, to rzuć to!!! Sen minim 8h/dobę i eliminacja stresu, rekreacyjny sport wg zasady 3 x 30 x 130

Odnośnik do komentarza
Gość lubrykant KY

Osobaa][quoteOsobaa
Okej, i czy jezeli bede stosowal wyzej wymienione rady, wsxystko sie unormuje? Nigdy nie palilem ani nie pilem, jeszcze chodzi o to kilka "kropel KY" o co chodzi z tym? Oraz jezeli dziewczyna "walila by mi
konia" to dobrze by wplynelo czy tez nie?

====================================
KY to lubrykant poślizgowy, chroniący śluzówkę i penisa i pochwy przed uszkodzeniem, stwarzający tarcie podobne do pochwoweg w wyniku naturalnego śluzu pochwowego. Dziewczyna może nie wyczuć siły tarcia, więc lepiej jak sam delikatnie "wal konia" aż do wytrysku. No chyba, że poprosisz dziewczynę by bardzo delikatnie to robiła. Po jakmś czasie wyrobisz nawyk delikatnego tarcia i będziesz mógł spuszczać się w pochwie dziewczyny. Ponieważ KY jest dosyć drogi, to możesz kupić w aptece lubrykant Feminum.
A o antykoncepcji nie zapomnijcie. Wyguglaj w necie
" fizjologię i filozofię seksu", może coś wam się przyda. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...