Skocz do zawartości
Forum

Boję się tzw. prawdziwych mężczyzn


Gość VIP1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark_Rivers

Odnośnie tego co wyżej panowie napisali:P

Bez żadnej czułości, a z dziką i prawdziwą żądzą dominującego samca pojechaliście jej chłopaki^_^ Oczywiście pochwalam wasze podejście do sprawy. Bezpośrednio, zwięźle i na temat. I to się liczy:) Nie ma co się cackać z takimi ludźmi. Skoro w życiu nikt jej nie uświadomił, że jej podejście do seksu jest po prostu chore, to niech zrobi to internet. Sam wczoraj także miałem napisać coś bardziej otwartego, lecz ze względu na moje zbyt częste narażanie się tutejszej administracji, po prostu odpuściłem. Brawo panowie grunt to bezpośrednim być ;-)

Odnośnik do komentarza

VIP
Absolutnie nie bierz do siebie żadnego z tych chamskich wpisów.
Nie wszyscy mężczyźni tak myślą- i sami autorzy tych bzdur popisują się tak właśnie dlatego ze chwilowo nie myślą, a przynajmniej na pewno nie głową.

Odnośnik do komentarza

Przeraża mnie życie, rzeczywistość, ludzie. Doskwiera lęk i samotność, a wy nie macie skrupułów, żeby mi rzucać takimi tekstami. Jesteście okrutni. Obyście kiedyś doświadczyli takiego przerażania i osamotnienia, jak ja.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

tak tak wiem wiem cham gbur i prostak;-) A teraz jeszcze dupek xD Nie raz to słyszałem z twoich ust:* i co z tego? Są to tylko puste słowa starej i nudnej kobiety:-) Kompletnie bezcelowe i głupie odpisywać takiemu człowiekowi jak ty. ech cóż dlatego to też kończę swoją wypowiedź w tak banalny sposób- zgasił bym cię, ale g... i tak się nie pali:P Wiem głupie i dziecinne ale na serio mam cię gdzieś :P Paaaaaaaaaaaaaaa :-))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Gość Rodzynek Sułtański

Kikunia, Rivers po męsku diagnozuje sytuacje? No dzięki.
To naczelny gruboskór forum. Obraził już tutaj prawie wszystkich stałych użytkowników. Zazwyczaj nic nie wnosi, nikomu nie pomaga, retoryka u niego kuleje porządnie. A jak się nachleje to wali takie baboki, że ja bym się wstydził zaglądać ponownie na forum.
Czasem mógłby się ugryźć w jęzor, albo w palec.
Zabija tu nudę, widać to nazbyt wyraźnie.
I jeśli ktoś napisze, że jest inteligentny bo ma specyficzne poczucie humoru, to obśmieje się jak norka, bo to g...o prawda. Prostak i tyle.

Brawo Datoja.
Vip, myślę, że masz mocno przesadzone reakcje, ale tutaj chyba nikt Ci nie pomoże, raczej z przyjemnością dowali. Może poszukaj pomocy u kogoś bardziej kompetentnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Raz jeden, raz dwa. Na zmianę. Czekam na was moi drodzy:-) Wszystko w rytmie waszych gorących serc. Zaczynajcie mnie chwalić już czas:)

Nie będę nawet ukrywała, że użytkownik, który w ten sposób wyraził się się o mnie jest najwyraźniej moim tajemniczym fanem. Naprawdę nie spodziewałem się, że w tym miejscu doczekam się wielbiciela:) No ale jak widać osoba, która permanentnie śledzi mój każdy ruch na forum przy czym tak istotnie wyłapuję wszystkie moje błędy, najwidoczniej nim jest. Pochlebiające doprawdy :3 Jeśli chciałbyś mój autograf to nie krępuj się, tylko spytaj. Może jak znajdę chwilkę czasu to poświęcę się i podeślę tobie jakiegoś screena:-)

Odnośnik do komentarza

No głupie głupie- i nieprawdziwe, bo w zasadzie to g..pali się dobrze:P
Z tym dupkiem -właściwie to miałam użyć innego słowa :D,
ale pisałam raczej do "panów" powyżej wiec troszkę sobie pochlebiasz z tym zainteresowaniem Twoją osobą- - no chyba ze to byleś tez Ty - odważny pod innymi nickami:)

A z tym śledzeniem to już jakaś obsesja?
No cóż - im większe ego tym mniejsze co innego xD
Ale faktycznie- pisac i popierać takie teksty to wstyd, Darc_Rivers, wstyd dla prawdziwego mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Gość Rodzynek Sułtański

"Nie będziesz nawet ukrywała" ? Sorry Dark, nie wiedziałem, że jesteś kobietą. Trochę inaczej bym się obszedł.
Śledzę niektóre wątki, więc siłą rzeczy czytam Twoje wypociny.
Dzięki za wielką łaskę, doceniam, ale autografów nie zbieram.

Odnośnik do komentarza

Czemu te wszystkie zagadnienia związanie ze związkami muszą być takie skomplikowane, takie niebezpieczne? Dlaczego nie może być to chociaż o jeden szczebelek łatwiejsze? Nie mogę patrzeć na zakochanych na ulicy. Wyobrażam sobie, że oni robią sobie krzywdę. Związek to dla mnie koniec wolności, niezależności, niszczenie indywidualizmu, grozi przemocą psychiczną, gwałtem, ciążą, pobiciem. Z drugiej strony, samotność prowadzi do szaleństwa i ogromnego cierpienia, sprawia ból fizyczny i psychiczny. I tak źle, i tak niedobrze. Poza tym, czas leci, działa na moją niekorzyść. Obawiam się, że jeszcze kilka lat, postarzeję się i będzie już za późno na jakiekolwiek znajomości.

Odnośnik do komentarza
Gość Jest_ktos_taki

Witaj. Heh, chyba ja jestem osobą, która pasuje do Ciebie :) Jestem 27 letnim prawiczkiem (nie przejmuje się bo po prostu na tą swoją jeszcze nie trafiłem, tak bywa), interesuje się sztuką i bardzo chętnie i często rozmawiam o polityce. Więc jak widzisz tacy z Twojego opisu istnieją :)

Nie słuchaj takich pomyleńców jak Dark_River i innych. Ręce opadają co oni wypisują.
I nie myśl tak źle o facetach. Na pewno znajdziesz w końcu swój typ.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

~Datoja
No głupie głupie- i nieprawdziwe, bo w zasadzie to g..pali się dobrze:P
Z tym dupkiem -właściwie to miałam użyć innego słowa :D,
ale pisałam raczej do "panów" powyżej wiec troszkę sobie pochlebiasz z tym zainteresowaniem Twoją osobą- - no chyba ze to byleś tez Ty - odważny pod innymi nickami:)

A z tym śledzeniem to już jakaś obsesja?
No cóż - im większe ego tym mniejsze co innego xD
Ale faktycznie- pisac i popierać takie teksty to wstyd, Darc_Rivers, wstyd dla prawdziwego mężczyzny.

Taaaaaaaaaaaaak!!! ewidentnie,. czuje się taki rozdarty. pomiędzy dwoma,moimi osobościami. Jedna krzyczy do mnie walcz walcz nie daj jej się! druga nakazuje mi, że mam się poddaj się! której mam posłuchać? Którą ścieżkę wybrać? hehe :P

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

@Datoja nie mierz każdego swoją miarą, stać mnie na więcej uwierz mi :3 Zresztą z tego co miałem okazję zauważyć już nie raz u ciebie , to zdecydowanie mogę powiedzieć, że sam to robisz. Wypowiadasz się na tym forum pod dwiema, niby innymi osobościami przy czym robisz tak tandetnie wtopy, że aż na śmiech mnie zbiera chwilami. Trzeba być kompletnym tępakiem by sposobie wypowiadania się Uny nie zauważyć, właśnie ciebie;) Oczywiście nie będę tobie tutaj wypominał twoich kompromitujących błędów bo jeszcze podłapiesz i zmienisz swój styl na bardziej wyrafinowany. Cóż, najwyraźniej cierpisz na jakieś rozdwojenie jaźni, lub po prostu jesteś inna ;P Nie martw się aby do starości potem zleci ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość asia1234567

sa rozni ludzie, rozne kobiety i rozni mezczyzni - swiat nie jest czarno-bialy. Nie rozumiem, dlaczego sie boisz takich, ktorych opisalas, bo nawet jesli tacy sa, to skoro ich nie akceptujesz, to samo zjawisko istnienia jakiejs kategorii nie powinno w Tobie wywolywac tak wielkiej reakcji strachu i zagrozenia dla wlasnej egzystencji. Oczywiscie mozna ubolewac nad pewnymi zjawiskami, reagowac emocjonalnie w wiekszym lub mniejszym stopniu, nawet walczyc z czyms, poswiecac sie czemus,
ale nie tak, zeby Twoja opinia na jakis temat, czyli aktywnosc myslowa czy jakie fantazje do tego stopnia przeszkadzaly Ci zyc. A prawdpodobienstwo, ze na takich trafisz, jest nieskonczenie male, bo jak, skoro nie znosisz takich typow. Zwlaszcza, ze takie automatyczne demonizowanie plci meskiej to (nie)czysta fantazja. Zwiazek to sprawa dobrowolna i nikt Cie nie zmusza do zadawania sie z tymi, ktorych nie znosisz. W ogole wyglada mi to na ukierunkowana fobie, ktora nalezy leczyc. Przeciez prawdopodobienstwo, ze trafisz na taki egzemplarz, jak opisujesz, jest mniejsza, niz ze trafisz na morderce, rabusia czy (tu wstawic dowolne...), a to jakos nie spedzaCi snu z powiek. Dlaczego sie tego nie boisz?

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

~VIP1234
Dark, Twoje wypowiedzi są niekulturalne i poniżej krytyki. Obyś kiedyś był sam, opuszczony, przerażony, doświadczył, jak to jest.

Zachowujesz się podle. Jakim prawem ty w ogóle śmiesz mi coś takiego życzyć. Serca nie masz naprawdę. Sprawiłaś mi tym co napisałaś straszny ból i chciałbym abyś wiedziała, że właśnie płaczę:(

Odnośnik do komentarza

Autorko. Sama sobie zaprzeczasz w kolejnych wypowiedziach. Twierdzisz, że nie lubisz "twardzieli", ale nigdy ich nie spotkałaś, skoro jedyny facet o którym coś wiesz - Twój ojciec - jest pantoflarzem. Twierdzisz, że seks jest okropny, bolesny itp , ale przecież nigdy go nie przeżyłaś. Rodzenie dzieci to już w ogóle Twoim zdaniem koszmar - POCZYTAJ NA INNYCH FORACH ILE KOBIET OD LAT PRÓBUJE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ, A NIE MOGĄ.

Jak już wcześniej zauważył Rivers, Twoim wymarzonym jest typ geja i to ULEGŁEGO. Z takim raczej nie założysz komórki zwanej rodziną :P

Odnośnik do komentarza

O tym, czym jest rodzina może się wypowiadać tylko ktoś, kto ją założył :-) . Opinię osoby która nie ma tego za sobą można sobie w buty włożyć. To coś jakby Kaczyński (bez prawa jazdy) wypowiadał się o prowadzeniu terenówki :P

Dla zatwardziałych przeciwniczek zawsze pozostaje zakon, lub status starej panny.

P.S. A umrzeć i tak każdy zdąży, ale za ten czas warto różnych rzeczy trochę popróbować ;)

Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam, D_R czepiłeś się jednego- fałszywych nicków bo już nie masz czego, faktycznie chyba stać cie na więcej:P
Po pierwsze nawet jeśli - to nie świadczyłoby to o żadnym rozdarci u Ciebie - bo i Twoje i tamte wpisy są o podobnej treści i na podobnym poziomie:) -wiec wyjaśnienie jest od czapy.

Po drugie przypuszczenie moje wynikało nie z krytyki samego zjawiska pisania pod rożnymi nickami, ale z tego ze uderzyłam w stół a nożyce się odezwały- bo nie do Ciebie bezpośrednio był mój wpis tylko do poprzedników:)

Co do mnie i unny - to chyba jednak Ty jesteś moim/naszym fanem, skoro dokonujesz tak wnikliwej analizy naszych wpisów, heh:)

Dark, po prostu jak już coś nieraz piszesz, to oprócz chęci bezmyślnego dowalenia komuś dla zabawy włącz odrobinę serca które być może posiadasz, poczucia przyzwoitości i empatii, jeśli wiesz co to znaczy - to naprawdę niewiele a poczujesz się lepiej, zobaczysz:)

(i nie pisze tu o sobie- bo mnie takie teksty obcego człowieka akurat osobiście jakoś nie są w stanie dotknąć, chociaż porównanie kobiety do g powiedziałbym gów...rskie -czyli słabe-
z tym ze ja rozumiem ze jeśli ktoś koniecznie chce mnie ściągnąć w dól, to znaczy ze sam gdzie jest w stosunku do mnie?:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...