Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewellinka

Odchudzanie od stycznia

Rekomendowane odpowiedzi

Suplementy są nic niewartte. Najlepiej do diety dołożyć cwiczenia bieganie, fitness. Polecam jako dietę zielone koktajle.
Owoce takie jak jabłka, kiwi, banan mieszasz z zielonymi liśćmi jarmusz, roszpona, mnieszek, pokrzywy czy szpinak. Możesz je sama zbierać I blendujesz. Jesz w ten sposób np. śnaidanie i kolację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy, gdyby jakiekolwiek tabletki czy herbatki rzeczywiście działały tak cudownie, jak są reklamowane, świat byłby pełen szczupłych i szczęśliwych ludzi, a tymczasem epidemia otyłości rośnie w Polsce w tempie zastraszającym. Nie ma cudownych sposobów, ale zmiana nawyków żywieniowych nie musi być katorgą. Oczywiście jest to wyzwanie, ale czasem poprawę przynoszą małe zmiany. Np. sama zmiana sposobu dojazdu do pracy z własnego auta na komunikację miejską to może być w skali roku zgubienie kilku kilogramów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agrestynka

Bez problemu można zrezygnować z podjadania w trakcie diety stosują tabletki Foreverslim.Tabletki hamują chęć sięgania po słodycze przyspieszją przemianę materii jednym słowem dieta z nim jest znacznie łatwiejsz i bardziej skuteczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agare

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dalia6

Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Foreverslim.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kleo89

Ja po zastosowaniu Slimunox stałam się zupełnie inną osobą. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze ta nadwaga mi jednak tak ciąży i to nie tylko fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ziutka5

Nie wiem jak działają inne tabletki bo jak trafiłam na Foreverslim to nie zamierzałam ich zmieniać.Bo dla mnie efekty jakie przyniosły te tabletki mnie zadowalają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miaxaxa

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać oryginalną Meridię, która prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390) . Warto!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agate

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Leminelle

Wazę teraz 59,5 kg co oznacza kolejne 0,5kg w dół od ostatniego wpisu jakies 2-3 tyg temu.
Zrzucam wolniej niż wy,ale ja nie cwicze regularnie (tylko jak mi sie przypomni).
W dniu slubu tzn przed 2 ciazami wazylam 56kg,takze i tak jest niezle.
No tylko ta talia do wyrzezbienia zostaje;)
Ogólnie zastanawiałam sie nad endermologią:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/endermologia/

Może ktoś wykonywał zabieg, konkretnie na brzuszek i napisze czy można dzieki niemu naprawdę szybko odzyskac talię po porodzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamoru

Jeśli chcecie szybko i skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że zmienicie dietę i będziecue ją stosować przez jakiś czas, bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko to wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę dodatkowo polecić Biphasic Slim, który prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jak coś to piszcie: Zuzia - 881 354 456

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiesia22

No co wy, tylko nie tabletki, one są najgorsze. Mi dużo pomogły wczasy odchudzające. Byłam na takich własnie w Zalesie Mazury Active Spa. Nic mi tyle nie pomogło, co tygodniowy pobyt tam, gdzie dużo ćwiczyłam pod okiem instruktora, no ale nie, że jakoś było super ciężko, aktywność była bardzo przyjemna i dostosowana do mnie. No i miałam w pakiecie bardzo sycącą i smaczną dietkę i nielimitowane zabiegi w spa, polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest ten problem ,że nie mogę utrzymać wagi albo szybko chudnę a potem szybki wzrost wagi. Mam już tego dosyć niby jem tak samo a waga szaleje raz w górę raz w dol. chciała bym magiczna pigułkę po której nie będzie efektów ubocznych i jednocześnie będą bezpieczne dla osób chorych na CHAD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość romina

Znalazłam dokładny przepis na zupę w "Claudii -diety odchudzające".
Składniki:duża główka białej kapusty, 2 papryki, nieduży seler naciowy, 6 cebulek dymek, 3 ząbki czosnku, puszka koncentratu pomidorowego lub puszka pomidorow bez skórki, 2 kostki bulionowe, sól i przyprawy do smaku.

1 dzień diety: owoce (z wyjątkiem bananów) i zupa
2 - zupa i surowe lub gotowane warzywa
3- zupa, owoce (bez bananów), warzywa
4- zupa, 3 banany i odtłuszczone mleko
5- zupa, 125-250g chudego mięsa, 1-6 pomidorów
6- zupa, mięso i surowe lub gotowane warzywa
7- zupa, 100 g ryżu, soki owocowe bez cukru

Można również kupić gotową mrożonkę zupa prezydencka Horteksu. Mi smakowała lepiej niż to co ugotowałam. No i dobrze jest na pewno wprowadzić na co dzien intensywniejsze ćwiczenia https://sklep.spokey.pl/ Polecam zajrzeć sobie tutaj. W sklepie jest możliwośc skompletowania sobie wyposażenia do domowej siłowni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi jakoś nigdy nie szło odchudzanie się. Dopiero jak w krew weszła mi pewna rutyna - stałe pory jedzenia, zdrowe dania i niepodjadanie wieczorami, kilogramy zaczęły spadać. Często korzystam z przepisów ze strony Przyjaznego dietetyka https://przyjazny-dietetyk.pl/zdrowe-przepisy , zwłaszcza jeśli chodzi o słodkości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...