Skocz do zawartości
Forum

On nie chce bo nie mogę dojść


Gość Yoshiija

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem dojść. Przez to mam problemy w związku ponieważ jestem napalona amok partner nie chce tego robić bo uważa że jest kiepski. To nie prawda vo potrafi zrobić mi dobrze tylko nie zawsze umiem to osiągnąć nawet sama. Nie wiem jak z nim porozmawiać żeby zrozumiał ze nie zależy mi tylko na orgazmie, a na bliskosci i całej przyjemności z seksu.

Odnośnik do komentarza

jak dlugo sie znacie i jak dlugo uprawiacie a bynajmniej probujecie uprawiac sex ,w takiej sytuacji jak piszesz poprostu sie kochajcie , wytlumacz to kolesiowi ,o twoim orgazmie niech narazie nie mysli , tylko ty tez sie musisz nauczyc go miec , odpowiednio musi cie stymulowac chyba ze on szybko dochodzi

Odnośnik do komentarza

No to masz buraka nie chłopa. Powiedz mu, że kobieta orgazmu uczy się, i zaskakuje dopiero po ok. 50-ciu zbliżeniach w komfortowych warunkach, a nie w polu przy burakach. Jeśli tego nie zrozumie, to wypie... go ze swojego życia. Amen. Dla ciekawości obojga, jeśli jeszcze nie podjęłaś decyzji, wyguglaj "Fizjologię seksu", może akurat coś się przyda.

Odnośnik do komentarza

naukę osiągania orgazmu możesz przyśpieszyć dildem posmarowanym KY. Kup to w seksszopie i ukradkiem trenuj. Staraj się dildem odnaleź punkt G, który leży na głębokości 3/4 pochwy od strony brzusznej. Trening polega na delikatnych ruchach frykcyjnych, zbbliżonych do ruchów penisa, i delikatnym pocieraniu łechtaczki i punktu G. Pamiętaj o lubrykancie KY, żeby nie uszkodzić śluzówki.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy razem od 7 miesięcy, ale uprawiamy seks od niedawna ( od 3 miesięcy jakoś) kilka razy podczas stosunku miałam orgazm przy stymulacji tez guziczka i mi to tez pasuje, nie oczekuje tylko orgazmu bo wiem ze w końcu się go nauczę. Ale on zaczynając np palcem i po kilku minutach ( chociaz jest mi super przyjemnie) robi ta swoją minę i mówi " czemu nie potrafię Cie doprowadzić do orgazmu w ten sposób, chuba jestem dla Ciebie nieodpowiedni " i koniec atmosfery. Uważa że nigdy nie miał problemu takiego z innymi partnerkami przez to mi jest głupio ze mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Taki typ człowieka i i ty już nic na to, nie poradzisz. Facet po prostu jest narwany i chce szybko,twoją myszkę doprowadzić, do wystrzału. A, że mu to się nie udaje w zaplanowanym czasie, więc biedaczyna czuje się zrezygnowany dalszą zabawą i odchodzi od ciebie, ze zwieszonym noskiem i łezkami w oczkach.

Odnośnik do komentarza

Sytuacja z dzisiaj. Jesteśmy w łóżku juz po grze wstępnej mówię ochoczo ze ja na gorze. wszystko ok miałam ochotę na wolną jazdę taka " namiętna i romantyczna " ale on tylko " no ruszaj się " po chwili on przejął pałeczkę zrzucił mnir pod siebie i chociaż mówiłam se chciałabym dzisiaj wolniej" bo to akurat mi dzisiaj sprawiało przyjemność " on musiał po swojemu jak to ja się śmieje " na królika "szybko i bez namiętności. Kiedy mówię mu ze właśnie chciałabym czasami kochać sir jak na filmach, że świecami powoli i coraz szybciej, że się nigdzie nie spieszy bo to mnie akurat w danym dniu podnieca, to wychodzi jak zawsze...

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

A nie myślałaś nad tym by wprowadzić do waszego życia łóżkowego nieco perwersji? Wiesz myślę, że powinnaś go po prostu dosiadać wtedy gdy on będzie zupełnie zniewolony. Jeśli Twój partner podczas seksu dostaje małpiego rozumu to proponuję zaopatrzyć się w takie kajdany. Pozdrawiam:)

monthly_2015_12/on-nie-chce-bo-nie-moge-dojsc_3474.jpg

Odnośnik do komentarza

~Yoshiija
Sytuacja z dzisiaj. Jesteśmy w łóżku juz po grze wstępnej mówię ochoczo ze ja na gorze. wszystko ok miałam ochotę na wolną jazdę taka " namiętna i romantyczna " ale on tylko " no ruszaj się " po chwili on przejął pałeczkę zrzucił mnir pod siebie i chociaż mówiłam se chciałabym dzisiaj wolniej" bo to akurat mi dzisiaj sprawiało przyjemność " on musiał po swojemu jak to ja się śmieje " na królika "szybko i bez namiętności. Kiedy mówię mu ze właśnie chciałabym czasami kochać sir jak na filmach, że świecami powoli i coraz szybciej, że się nigdzie nie spieszy bo to mnie akurat w danym dniu podnieca, to wychodzi jak zawsze...

koles mysli o sobie zeby sobie dobrze zrobic , super jest jak laska jest na gorze mozna ja piescic i byc w niej , tak jak piszesz na krolika mozna jak bardzo sie chce ale super jest dlugi spokojny sex , ale taki sex to z kolesiem staryszym troche od siebie , bys musiala probowac ,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...