Skocz do zawartości
Forum

Czy to depresja ??


Rekomendowane odpowiedzi

Troche mam strach przed napisaniem tutaj..Ogólnie od miesiąca czuje że zmieniło się moje zachowanie postępowanie. Spowodowane to było głownie utratą mojej dziewczyny (Miłość na siłe była) przez to straciłem wiarę w ludzi. Przez poprzedni okres tak sie starałem zmienic sie trochę by swoją dziewczynę poznac. Teraz nagle zamknąłem się w sobie., Nie mam z nikim kontaktu w domu z rodziną czuje strach przed wyjsciem z domu. Czuje strach przed przyszłoscia że strace swoje pasje. (Zresztą straciłem chęć do swoich zainteresowan) nigdy nie miałem prawdziwych przyjaciół.. Do codziennych czynnosci podchodzę z trudem. Codziennie potrafie płakać i jestem bezradny. Mam dni gdy nie mam siły wstać z łóżka. Próbuje sie powstrzymac od pewnych kompulsywnych zachowan ale cieżko to znosze. Czasem gram w gry by zapomniec o złych rzeczach. Ciagnie to sie od 3 lat. Bywały momenty spokojne i były momenty tragiczne. Teraz jest zle czuje sie poprostu najgorszy. Chciałbym też szanować bardziej swoja rodzine Kochac ją. Nie chce być jak ludzie z gorszych marginesów. Poprostu boje sie swojej przyszłosci, boje sie tez reakcji ludzi na swoj temat. Fizycznie czuje jakby kulke w sobie, zrezygnowany bez chęci do życia. boje sie ze strace rodzinę zę sobie sam w życiu nie poradze. Miałem raz myśli samobójcze ale sie powstrzymuje. Nie wiem co robić czuje sie bardzo zrezygnowany. boje sie pojsc do psychiatry ze względu na to co mi doradzi (Cieżko mi ułożyc ten post w sensowną całosc) Boje się strasznie. i liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza

Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Twój post jednak wskazuje, że masz problemy natury emocjonalnej, z którymi sobie nie radzisz. Poza tym te problemy trwają już dłuższy czas, co sugeruje tym bardziej, że powinieneś skorzystać z pomocy psychologa/psychiatry. Przez Internet nie jestem w stanie stwierdzić, czy to depresja. Wiele objawów na to wskazuje, ale diagnozę różnicową może postawić jedynie lekarz, do wizyty u którego zachęcam. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...