Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar członka u 17-latka


Cheraton17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pewien kompleks, z którym walczę od niedawna. Zauważyłem, że mój penis jest bardzo mały. Posiadam 13cm w zwodzie, 10.5 w obwodzie. Jeśli chodzi o erekcje, niemam z nią problemu. Czy jest jeszcze jakaś szansa żeby go powiększyć? Mam 17 lat, co prawda penis rośnie do 21 lat, ale od 14 roku życia za dużo się te rozmiary nie zmieniły. Czy mogą mieć na to wpływ jakieś chormony? Proszę bardzo o jakieś rozwiązanie w tej sprawie. Niewiem jak sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Gość WZWÓD WE WZWODZIE

Po pierwsze: weź się za naukę. Twój polski poraża.

Po drugie: Co to jest ZWÓD?
1. Zwód - to w koszykówce ruch, mający na celu zmylić przeciwnika i ułatwiać wykonanie zamierzonego ruchu.
Podstawowe rodzaje zwodów z piłką:
zwód pojedynczy
zwód przez zmianę tempa
zwód przez podanie
zwód przez ruch rękami
2. Zwód w elektryce - element instalacji odgromowej, służący bezpośredniemu przyjęciu wyładowań piorunowych i odprowadzeniu do ziemi prądu wyładowania o natężeniu rzędu kilkunastu tysięcy amperów. Zwody umieszczane są na dachach i ścianach budynków lub na masztach obok chronionych obiektów. Zwody łączy się przewodami odprowadzającymi z pozostałymi elementami instalacji odgromowej.
Zwody dzieli się na dwa główne typy:
zwody pionowe (inaczej zwody wysokie);
zwody poziome (inaczej zwody niskie);
w tym zwody boczne (ścienne).

Nie bardzo rozumiem zatem, o którym zwodzie u siebie piszesz. Masz na myśli chyba zwód z pktu 2?

Odnośnik do komentarza

Cheraton17
Niczego nie musisz operacyjnie powiększać!
penis rośnie do około 2o roku życia -to raz
Twój rozmiar już teraz spokojnie mieści się w normie- specjalnie przeczytałam- Polacy od 12,5- do 15,5 średnia długość
ważniejsza od tej mitycznej i przecenianej długości jest w zasadzie grubość
Tzw punkt G czyli miejsce wrażliwe na bodźce położony jest do 5 cm od wejścia do pochwy.

Barbi- czy naprawdę uważasz ze takie bezzasadnie dołujące wpisy są śmieszne? w końcu to forum ma wsparcie w nazwie:)

Odnośnik do komentarza
Gość zniessmaczona

~datoya
Cheraton17

Twój rozmiar już teraz spokojnie mieści się w normie- specjalnie przeczytałam- Polacy od 12,5- do 15,5 średnia długość
ważniejsza od tej mitycznej i przecenianej długości jest w zasadzie grubość

Jesooo, dziecko, średnia to jedno, a efektywność to drugie. Można miec i 16 cm, ale dla wielu kobiet to za mało. Zrozum to. Ty masz małą pochwę, ok, ale nie każda ma budowę Azjatki.

Odnośnik do komentarza

efektywność?
zależy od poziomu odczuć kobiety, stopnia jej rozbudzenia, a także umiejętności i zaangażowania partnera- ten wielki rozmiar to potrzebny chyba jest kobietom oziębłym, których w zasadzie dany partner nie podnieca albo nie są w nim zakochane albo kobietom których partnerzy są leniwi i idą na łatwiznę.

Ośrodek podniecenia to punkt G i łechtaczka- i dostęp do obu tych miejsc nie wymaga wielkiego członka. Jest jeszcze tylne sklepienie pochwy- ale i tu przy odpowiedniej pozycji przeciętny "wyposażony" mężczyzna jest stanie pobudzać kobietę.

Nie chodzi mi żeby "zwalać cala odpowiedzialność" za orgazm na kobietę,
ale przegięcie w druga stronę tez nie jest fair ani prawdą.

Wg mnie żadna wymyślna stymulacja bez elementu jakiejś więzi partnerskiej nie wyzwoli skutecznego podniecenia seksualnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...