Skocz do zawartości
Forum

Paciorkowiec i bakteria coli w pochwie


Gość e...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ostatnio wykryto u mnie dwie bakterie w pochwie "paciorkowca " na oraz "bakterię coli " . Nie wiem dokładnie jak długo będzie trwało leczenie, jak długo. Jeszcze jeden mój problem, to to że kochałam się z chłopakiem, zawsze z zabezpieczeniem. Czy on może być zarażony ? Skoro zawsze była prezerwatywa ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

niestety muszę Cię zmartwić. Bakteria coli jest bardzo trudna do wyleczenia. Radzę udać się do ginekologa. Pomaga szczepionka uro-vaxom, ale lepiej skontaktuj się z profesjonalistą. Do tego czasu zachowuj higienę i pamiętaj o "podcieraniu się" od strony zewnętrznej w kierunku odbytu (NIE NA ODWRÓT!). Bardzo prawdopodobne, że Twój partner ma również te bakterie. Być może to on właśnie na Ciebie je przeniósł. Zachęć go do badania i na razie nie powstrzymaj się od współżycia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

niestety muszę Cię zmartwić. Bakteria coli jest bardzo trudna do wyleczenia. Radzę udać się do ginekologa. Pomaga szczepionka uro-vaxom, ale lepiej skontaktuj się z profesjonalistą. Do tego czasu zachowuj higienę i pamiętaj o "podcieraniu się" od strony zewnętrznej w kierunku odbytu (NIE NA ODWRÓT!). Bardzo prawdopodobne, że Twój partner ma również te bakterie. Być może to on właśnie na Ciebie je przeniósł. Zachęć go do badania i na razie powstrzymaj się od współżycia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...