Skocz do zawartości
Forum

Depresja : i jej nawrót


Skbl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdiagnozowano u mnie depresję. Miałem problemy w kontaktach z ludźmi . Pocilem się na twarzy oraz leki że coś się ze mną dzieje. Leczyłem się prawie dwa lata lekami Lerivon i Parogen. Ostatnim czasu lekarz prowadzący powiedział mi że już jestem zdrowy i mogę stopniowo odstawić leki. Czułem się dobrze ale miałem pewne obawy. Jakiś 12 dni tematu wziąłem ostatnia tabletkę i się zaczęło. Po kilku dniach nie mogłem zasnąć. Mrowienie na skórze, zmęczenie, pieczenie końcówki języka. Ale to już przeszło. Teraz od tygodnia brak apetytu i scisniety żołądek. Sen też taki lekki. Czy to może być nawrót czy może ten syndrom odstawienia?? I jak długo może taki stan trwać. Powiem szczerze cały czas teraz myślę i boję się ze mi wraca.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Podejrzewam, że nieprzyjemne objawy, jakie się u Ciebie pojawiły, to kwestia lęków. Obawiasz się, czy wszytko w porządku, dlatego stres zaczyna się manifestować w postaci dolegliwości. Spokojnie. Odstaw leki i postaraj się żyć jak dotychczas, nie myśląc, że zakończyłeś farmakoterapię. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...