Skocz do zawartości
Forum

Parkowanie w pobliżu pasów.


Gość MateuszBeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MateuszBeczka

Witam, pracuje w firmie dostarczającej zaopatrzenie sklepów spożywczych i monopolowych .
Od dwóch lat dowozimy towar do sklepu w centrum Bytomia zawsze parkowałem jakieś 4m od przejścia dla pieszych, parę razy policja albo straż miejska zemną gadała że nie można parkować do 10m od przejścia dla pieszych ale gadałem im że wozimy towar na ten sklep i nie mamy gdzie indziej zaparkować to zawsze mnie puszczali bez mandatu ale ostatnio znalazł się jakiś "policjant" który pomimo moich tłumaczeń postawił mi mandat 100zł i 1 punkt.
Sklep jest umiejscowiony tak niefortunnie że gdybym miał parkować zgodnie z przepisami, musiałbym nosić towar z odległości ponad 50 metrów, dodatkowo mało kiedy tamto miejsce jest wolne, macie jakieś rady jak rozwiązać ta sytuacje? czasami przychodzi nam dostarczenie 2 palet piwa i jakoś nie widzę noszenia ich z tak dużego dystansu do sklepu.

Odnośnik do komentarza

Jedynym wyjściem ,jest wożenie towaru z samochodu do sklepu wózkiem do przewożenia skrzynek,
tamci policjanci przymykali oko ,ale znalazł się jeden co przestrzega przepisów...,
sam przyznasz , że te 4m od pasów zasłaniają widoczność ,tym bardziej ,że jest to samochód dostawczy,
a jakby zdarzył się wypadek na przejściu,nie chciałbyś na pewno ponosić odpowiedzialności ,
tak ,że i dla swojego dobra trzymaj się przepisów.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...