Skocz do zawartości
Forum

Sex oralny


Orton26

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie. Bo słyszałem ze podczas seksu oralnego można zarazić się rożnymi chorobami. I np. kobieta robi mi dobrze i skończę w jej ustach może się zarazić? Czy ja też mogę się zarazić? Chciał bym porostu wiedzieć wszystko na ten temat kto może się zarazić i w jaki sposób? Czy po prostu robi mi dobrze i gdy będę kończył to nie wiej ustach tylko na ciele?

Odnośnik do komentarza

Oral jest dewiacją=odstępstwem od normy, łagodniejszą formą niż zboczenie. Jeśli mężczyzna ma wirusa HIV a nawet nie wie o tym, bo jeszcze nie rozwinął się AIDS, to porzez chorą spermę partnerka biorąc ją do do buzi łapie tego wirusa. Po jakimś czasie rozwija się AIDS, na którego nie ma aktualnie szczepionki, co jest równoznaczne ze śmiercią. Jeśli mężczyzna robi oral kobiecie, i zahacza o okolice odbytu to łapie on wirusa brodawczaka, gdyż tam wirus się zazwyczaj gnieździ. Na brodawczaka też nie ma szczepionki. Po jakimś czasie brodawczak złośliwieje i finał znany.Higiena specjalnie nie chroni przed zakażeniem. Wierność też nie ma nic do rzeczy. Po prostu trza po "bożemu", a jeśli nie, to zamiast przyjemności bombonierka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...