Skocz do zawartości
Forum

Wyrwanie czwórki u góry zamiast leczenia kanałowego, problem


Gość Barcioo

Rekomendowane odpowiedzi

03.09 byłem u dentysty, lekarz stwierdził że mam plombę w zębie nr. 4 u góry po prawej stronie do wymiany, gdyż jest nieszczelna. Ząb był wcześniej w innej klinice leczony kanałowo, po rozwierceniu zdecydował by go prześwietlić, po czym stwierdził że należy kolejny raz leczyć kanałowo (koszt 480zł na co mnie nie stać na chwilę obecną), ząb jest mocno zniszczony, ostała się jakaś mniejsza połowa. Mam za duże zęby z przodu, nie mieszczą się przez co są powykrzywiane, moje pytanie brzmi co się stanie gdy wyrwę 4(jestem do tego mocno przekonany, tym bardziej że jestem pewny że za 2 lata będę musiał go znowu leczyć...)? nie mam z tym żadnego problemu by żyć bez zęba, kompletnie go nie widać, w buzi mam opatrunek ponieważ lekarz usunął moją starą białą plombę... nie mam przez to wystarczająco dużo czasu by zasięgnąć rady ortodonty. Bardzo Proszę o wyrozumiałą odpowiedz. chciałem dodatkowo spytać czy może mi się zniszczyć dolna czwórka od opatrunku, lekarz założył go niestarannie, nie mogę zrobić pełnego zgryzu gdyż uderzam dolna czwórka o opatrunek w górnej, a wizytę aby to skorygować mam dopiero 21.09... Dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...