Skocz do zawartości
Forum

Szybkie denerwowanie i płaczliwość u 13-latki


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry ! mam pewien problem i nie wiem co mam z nim zrobić .Mój problem polega na tym że bardzo słabo radzę sobie z emocjami bardzo szybko się denerwuje jestem płaczliwa nie mam ogromnych problemów ale je mam zresztą jak każdy.Z reguły jestem opanowaną 13-latką ale czasem kiedy ktoś naprawde mnie zrani ja nie potrafie sobie poradzić z tym to odrazu przeklinam i ide do pokoju gdzie płacze minimum 15 min nikt nie wie co ja czuje i może pani uda się mi pomóc proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Twoje reakcje są całkiem normalne, tym bardziej w wieku 13 lat. ;) Jesteś wrażliwa, więc nic dziwnego, że emocjonalnie reagujesz na stres czy przykre słowa, jakie słyszysz od innych. Kiedy jest Ci źle, bo ktoś Cię zrani, daj sobie prawo do ekspresji swoich emocji - wypłacz je, wykrzycz, możesz zamknąć się w swoim pokoju i uderzać pięściami w poduszki. To może pomóc wyładować Ci złość, gniew i złe emocje. Nie tłum tego w sobie. Masz prawo być zła, masz prawo płakać czy się gniewać, ale pamiętaj, by rozładowywać te uczucia w sposób akceptowalny społecznie, czyli nie krzywdząc ani innych, ani siebie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...