Skocz do zawartości
Forum

Popęd seksualny u ojca


cecil89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wieloletni problem otóż mój ojciec jest niewyżyty seksualnie. Wielokrotnie w swoim życiu miałam nieprzyjemną okazję przyłapywać go na masturbacji. Ojciec ma lat 60. Z mamą mu się nie układa szczerze nie mam bladego pojęcia po co razem są. Mama go nie pociąga. Wiem, że ojciec zdradzał matkę i za pewne chodził na dziwki chociaż dowodu nie mam, aczkolwiek takie rzeczy się po prostu wie. Jest okropnym frustratem, hipichondrykiem i ogólnie okropnie niezadowolonym z życia człowiekiem. Jestem przekonana że gdyby nie miał takiego libido to na pewno inaczej by się zachowywał... Jeszcze jak kiedyś miewał stosunki z mamą a było to pewnie z 5 lat temu najmniej to nie raz budziłam się w nocy bo mama się opierała, czyli najnormalniej w świecie ją gwałcił.. I szukam sposobu na zmniejszenie jego libido. Naturalne jakaś herbatka czy cos innego. Wiem że działania bez zgody drugiej osoby są karalne ale jakoś specjalnie mam to gdzieś Ojciec nie powinien się tak zachowywać straciłam do niego cały szacunek i nie czuję żadnych uczuć. Proszę o pomoc czy są jakies naturalne produkty tudzież w jedzeniu czy w naparach na zmniejszenie popędu seksualnego. I jakże wiem że na świecie byloby piękniej jeśli ludzie nie miewiali napięcia seksualnego...

Odnośnik do komentarza
Gość jestem zbulwersowany

Czytaj uważnie.

Nie wchodzi się między wódkę a zakąskę. Związek twoich rodziców to wyłacznie ICH sprawa. ICH, nie twoja. Jak widać, on jest z nią dla wygody, a ona to akceptuje, a może nawet lubi. Paradoksalnie, wiele kobiet woli żyć z facetem, który ich nie szanuje, niż żyć bez faceta i mają ku temu swoje własne powody. Nie masz prawa tego oceniać, dociekać przyczyn, ani tym bardziej w to ingerować, zwłaszcza jeśli twoja matka głośno nie protestuje. Poza tym, jej związek z ojcem to była jej decyzja, więc uszanuj to, że nie odchodzi od niego, choć mogłaby. Pod tym względem możliwe, że nie dorastasz jej do pięt.

Kwestia osłabienia popędu u ojca jest skandaliczna. Pomijam, że to karalne. Mnie zmroził fakt, że chcesz robić komuś coś, czego pewnie sama nie chciałabyś doświadczać. Gdyby np. na obniżenie apetytu sposobem była spirala domaciczna, to już widzę, jak ochoczo pozwoliłabyś ją sobie wsadzić przemocą. Rozumiesz, do czego zmierzam? Jego popęd to jest JEGO popęd i tobie NIC do tego. Masz 26 lat i szczerze, to jesteś jeszcze po prostu... nie mającą pojęcia o życiu i sprawach ludzi w wieku 60 lat, i spraw tych, jak sama piszesz, nierozumiejącą, na dodatek wyzbytą z empatii. Nie masz więc żadnego prawa do ingerencji w te sprawy. NIE MASZ TAKŻE PRAWA do potajemnych działań na drugim człowieku, jaki by on nie był. Od wymierzania kar są sądy, a nie sfrustrowane dziewoje.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Oglądać masturbującego sie ojca to może dla niektórych znaczy tyle co nic.Tak sądząc po wpisach...

Autorko,powiedz ojcu stanowcze NIE. Dopóki mieszkasz w tym domu masz prawo do tego żeby czuc się w nim komfortowo.
Nie szukaj porad jak obniżyc libido ojcu,tylko domagaj się od ojca szacunku dla osób z nim mieszkających i poszukania pomocy u specjalisty.

Sprawa gwałcenia mamy to sprawa dla prokuratora.Być może jest zastraszana,dlatego jako dorosła juz córka powinnas podjąć z mamą ten temat i zaoferować pomoc.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Absolutnie stanę w obronie cecil.To co robił twój ojciec,wiedząc,ze może być usłyszany przez dziecko jest nie dopuszczalne.A jeśli faktycznie słyszałaś jak bierze siła mamę to dla ciebie trauma. Ludzie,którzy tego nie rozumieją są nie normalni i sami powinni udać się do psychiatry!!!!!.
Dorosły człowiek powinien mieć na uwadze dzieci dla ,których widok uprawiających seks rodziców może być poważnym problemem na całe życie.
Nie wiem jednak czy są jakieś medykamenty ,które pomogłyby ojcu.Mogłabyś po prostu porozmawiać z mamą o tym,bo sądzę,że z ojcem będzie to trudne dla ciebie.
Szacunku tez będzie trudno do niego odzyskać:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...