Skocz do zawartości
Forum

Penis wygięty w dół u 15-latka


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat, mój penis ma 14,5/13 cm w wzwodzie , a do tego jest mocno wygięty w dół. Strasznie się wstydzę, bo moja partnerka nieco starsza ostatnio rozmawiała ze mną o współżyciu i mówiła, że jest gotowa. Ja też jestem gotowy przynajmniej psychicznie, bo wiem jaką niesie to za sobą odpowiedzialność, ale kształt i rozmiar mojego penisa mnie nie zadowala. Juz nawet ten rozmiar to pójdzie tam na bok, ale ten kształt... co zrobić z takim czymś? Czy są jakieś leki? Ćwiczenia prostujace?Pomocy

Odnośnik do komentarza

"Ja też jestem gotowy przynajmniej psychicznie, bo wiem jaką niesie to za sobą odpowiedzialność"

Dawno się tak nie uśmiałam. Ty przecież nie jesteś dostatecznie dojrzały, masz 15 lat - wybacz, ale mylisz pojęcia - świadomość konsekwencji to nie dojrzałość, czy gotowość psychiczna, a biologii i rozwoju mózgu nie przeskoczysz. Nie ma biologicznej możliwości, żeby mózg normalnie rozwijającego się 15-latka był juz dojrzały (i mam tu na myśli o wiele więcej spraw, niż tylko seks), przypadki progerii, oczywiście, pomijam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...