Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuje pilnej pomocy, rady, dobrego słowa.


Gość Damian 23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian 23

Witam wszystkich. Jestem młodym, wyprostowanym, otwartym i od pewnego czasu, nie uśmiechająym się młodzieńcem. Tracę powoli wszystko. Straciłem znajomych, narzeczoną, i wiele wiele więcej. Zaczęło sie od jednego zęba potem drugi czwarty itp. Straciłem większość przednich zębów przednich górnych. Zostały same korzenie które trzeba usunąć i proteza pisana. Nie stać mniej już nawet na odwagę pokazania problemu dentyście.wiem że będzie potrzebne usuwanie chirurgiczne czy cis e Tym rodzaju. Mam dobrą pracę, i to jest ostatnie co mógł bym stracić. gdy usunę całą górę. Raczej resztę co tam zostało nie będę mógł się poprawnie i zrozumiale komunikować co wyklucza mnie z tego czym się w pracy zajmuje. Nie wiem czy dostanę zwolnieni. Chorobowe, i chciał bym zribic to jak najszybciej, bo leci już tak 4 rok, i już psychicznie nie wytrzymam.... Mam na to około 6-7 tysięcy. Jestem z okolic Slubic, woj. Lubuskie. Proszę o pomoc, bo obawiam się o swoje zdrowie. Pstanowiłem się tu otworzyć i liczę, ... O radę, namiary, pomoc w skontaktowaniu i umówieniu sie z kimś, kto uratuje mi wiarę w uśmiech, itp. Przez problemy z zębami, powoli wpadam e stan pod depresyjny. Sprawa jest naprawdę pilna, i będę wdzięczny za odzew.

Odnośnik do komentarza
Gość Interpretacja

Cześć Damian,wczoraj czy przedwczoraj czytałam taki artykuł z "tych inteligentych artykułów o celebrytach" na onecie, że niektórzy celebryci, których biel zębów "aż świeci" kiedyś też mieli mniejsze lub większe problemy. Teraz dentyści mogą zdziałaś niezłe cuda. Nie wstydź się iść do dentysty, oni nie jedno już widzieli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...