Skocz do zawartości
Forum

czy zaspokajać bycie zdominowanym w seksie ?


mgiej

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się czy nie umieścić tego w seksuologi.
Otóż mam tak że lubię być zdominowany w seksie lubię poczucie
bycia poniżanym i przegrywania to ostatnie bardzo ważne
i teraz tak czy jeśli nie będę tych żądzy zaspokajał np. po przez masturbacje to czy będę to przenosił na życie ?
a może jest odwrotnie ?
Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Lepiej znajdź partnerkę, która będzie nad tobą dominowała.
Nadużywanie masturbacji prowadzi do wielu wynaturzeń /czytałam takie opisy/ - bo potem trudno znaleźć satysfakcję w normalnym seksie.
Szukaj odpowiedniej kobiety, a jest takich wiele.

Odnośnik do komentarza

mi chodzi o coś innego mój przyjaciel kiedy powiedziałem mu że mam takie erotyczne fantazje których nie lubię, wstydzę się. Powiedział mi może nie lubisz ale potrzebujesz. Dzisiaj się za bardzo tego nie wstydzę i lubię to. Zastanawiam się tylko czy jeśli będę te fantazje spełniał czy to przez masturbacje czy (co lepsze) z partnerką to czy to mnie uchroni przed chęcią podświadomą przegrywania w życiu albo czy zmniejszy moje mniemanie o sobie które przez tatę jest ogromne bo tata uczynił ze mnie narcyza w obu przypadkach byłoby to bardzo dobrze może spełnienie tych marzeń erotycznych spowoduje u mnie równowagę oto się chciałem zapytać
a jeśli chodzi o moje problemy psychologiczne to napisałem ostatnio o tym 30 stron A4 więc nie ma sensu tu o wszystkim pisać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...