Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jestem nowy na forum -
"...moj problem to otyłośc minimum 40kg do zrzucenia -zaoferowano mi operacje 3-go sierpnia mam miec kwalifikacje i nie wiem czy robic to juz teraz czy sprobowac kolejny raz diety..Bylem u dietetyka przepisal mi jadlospis 2700 kcal na dzien porcje takie ze po pierwszych kilku dniach myslalem ze pekne - czy tak ma wygladac dieta? Czy ja mam to wszystko wpychac na sile - nie za bardzo rozumiem moze mi ktos wyjasni czy mial taka diete a moze stosowal inna,,Jestem otwary na wszystko co pomoze mi zbic wage chce zaczac chodzic na spacery na ktore teraz nie moge bo polaze troche i nogi mnie bola,..wspomozcie madra podpowiedzia ....A tak na marginesie jesli jest ktos z okolic podkrakowskich to niech sie odezwie bo mieszkam w dolinie Pradnik i jest gdzie lazic tylko nie ma z kim..Pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza

prawdopodobnie dietetyk dał taka diete z powodu Twojej poprzedniej wysoko klaorycznej diety, wydaje mi sie, że bardzo dobrze przepisał, bo nie można obciac za duzo kalori na raz. 40 kg to sporo. Jakbyś napisał więcej: co jesz, co pijesz, w jakich odstepach, jaką masz mase, wzrost wiek, co robisz na codzien (siedzący tryb itp), to można by wiecej napisać. Jak dietetyk przepisal diete to raczej ma jakies pojęcie, tak z rad na szybko: nie podjadać i ruszać sie co chwila, najlepiej basen bo na stawy zdrowe, chodzenie to nie jest dobry pomysł, a dlaczego? no choćby dlatego że dajmy na przykład: wyjdzie taki facet 70 kg prawie nic tłuszczu i załóżmy na niego 80 kg obciążenia i powiedzmy mu by poszeld na spacer, kolana do wymiany po 2 km, wiec otyli ludzie tak własnie sie czują, a w basenie jakby nie ma tego obciążenia na stawy. Co ja jeszcze bym zrobił? ciezarki 2-3 kg i podczas siedzenia np oglądania tv albo pracy przy PC machać hantelkami. Ja do odchudzania polecam owsianke, zapycha niesamowicie, a jak wymieszasz z jogurtem naturalnym to już całkowicie Twoje jelito będzie szczęśliwe, sporo warzyw no i w sumie tyle, ale tak jak mówie, jeżeli dietetyk dobry to lepiej jego sluchać , ale na siłe bym nie wpychał jedzenia, jak juz naprawde nie da rady to trudno, od braku jedzenia raczej nie przybędzie tłuszczu ale wtedy trzeba uważać na to że organizm jak będize głodował to jego reakcją będzie to że jak sie raz najesz to wszystko idize w mobilny magazyn na brzuchu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...