Skocz do zawartości
Forum

życie intymne w małżeństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jestem po ślubie od 4 miesięcy. I juz w naszym zyciu wkradła sie monotonia dnia codziennego. Co najgorsze od roku "staramy" sie o dziecko i nic z tego nie wychodzi... A to dlatego ze rzadko sie kochamy poniewaz ja nigdy nie mam ochoty. No własnie i tu tkwi problem co jest ze mna nie tak? Mój mąz robi podchody a ja za kazdym razem odmawiam bo po prostu nie chce... Wiec jak mam zajsc w ciaze. Bezskutecznie... Nie chce sie zmuszac bo to bezsensu. Choc i tak bywało. Jak to zmienic?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Brak ochoty na seks może mieć wiele przyczyn, zarówno tych emocjonalnych, jak i typowo zdrowotnych (np. zaburzenia hormonalne, wpływ przyjmowanych leków). Radziłabym w pierwszej kolejności udać się do lekarza i zrobić przynajmniej podstawowe badania. Warto też odwiedzić ginekologa. Jeśli badania wyjdą w porządku, wówczas przyczyn oziębłości seksualnej będzie można szukać w sferze emocjonalnej (brak poczucia bezpieczeństwa, lęki, itp.). Wtedy najlepiej udać się wraz z mężem do seksuologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego nie chcesz się kochać, nie lubisz i nigdy nie lubiłeś seksu, nie sprawia ci przyjemności czy mąż Cię nie pociąga? Zajrzyj w głąb siebie, odwiedź seksuologa, a o dziecku to na razie zapomnij bo nie widzę przyszłości tego związku jeśli nie zmienisz podejścia do seksu.

Odnośnik do komentarza

Twój mąż nie będzie w nieskończoność robił podchodów, to upokarzające.
Niestety, ślub nie powoduje, że miłość będzie trwała wiecznie i ma się kogoś na własność.
Wielu mężczyzn w takiej sytuacji szuka spełnienia gdzie indziej.
Skoro 4 m-ce po ślubie odczuwasz znudzenie i rutynę, to zrób coś z tym, ożyw Wasz związek, żebyś potem nie płakała.
Twoje pragnienie dziecka, na tę chwilę, to nieuczciwość, skrzywdzisz męża i to dziecko.

Odnośnik do komentarza
Gość calamity_jane

a mi się wydaje, że ta pani nie ma ochoty na dziecko, a może tylko poddaje się tym staraniom żeby uszczęśliwić małżonka. przez to właśnie może jej siadać libido, taki paradoks, bo mniej okazji do zaciążenia :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...