Skocz do zawartości
Forum

Czy jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lat ostatni raz współżyłam 2lipca z prezerwatywą.Był to stosunek przerywany i wszystko wskazuję,że nie ma szansy żeby doszło do zapłodnienia-miesiączki nie były regularne zawsze ale+2 dnii.Niestety mamy 27lipca mój okres spóźnia się już 6dzień.Często chodzę do toalety żeby oddać mocz. Zaczełam bardzo się stresować.Byłam zmęczona,senna-to raczej przez zmiane nawyków-nie mogłam spać w nocy odsypiałam w dzień. w tym czasie ćwiczyłam ale może tylko z dwa razy. Czy to może być ciąża?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatni okres miałam 13 lipca. Mój cykl trwa ok 29-31dni. 24go przeżyłam swój pierwszy raz - kochaliśmy się. Początek, podniecenie dotykanie bez prezerwatywy - moje narządy miały kontakt z narządami partnera, jednak później zabezpieczylismy się przez prezerwatywe. Przerwanie błony dziewiczej było w prezerwatywie. Do wytrysku nie doszło. Najprawdopodniej miałam wtedy dni płodne. Panicznie boję się ciąży - jestem przerażona. Czy moje obawy są podstawne? Czy i jakie istnieje ryzyko ciązy?

Odnośnik do komentarza

uprawiałam petting z chłopakiem w 12 dniu cyklu (moje cykle mają 28 dni). chłopak dotykał penisa na którym był preejakulat, a po chwili wprowadził palec do mojej pochwy. jak duża jest możliwość że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Stosuje tabletki antykoncepcyjne regularnie i żadnej nie ominęłam. W środę wzięłam ostatnią o 8, w czwartek zaczynała się 7-dniowa przerwa a kochałam się z chłopakiem rano bez zabezpieczenia, jednak skończył od na zewnątrz. Dzisiaj jest sobota i jeszcze nie dostałam okresu. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Dzień po okresie współżylam z chłopakiem bez zabezpieczenia łez było to bardzo krótko, przez około 30s i bez wytrysku, do teraz już nie wspolz. Cykle mam regularne 28 dni. Po stosunku zaczęło boleć mnie podbrzusze i kręgosłup. W połowie cyklu stwierdzono u mnie ostre zapalenie pęcherza na które często choruje. Przy antybiotyku dostałam grzybicy pochwy a temperatura pochwy wynosi 37,3 do tego doszedł lekki ból podbrzusza. Czy te objawy są normalne przy tych infekcjach? Czy to ciąża? Dzisiaj 19dc.

Odnośnik do komentarza

Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne (jednofazowe) i zalecił je brać tego samego dnia, tylko przez pierwszy tydzień stosować jednocześnie antykoncepcję mechaniczną, gdyż byłam w siódmym dniu cyklu. Tymczasem przeczytałam, że antykoncepcję hormonalną powinno się zacząć stosować maksymalnie do 5. dnia cyklu. Czy lekarz miał rację zalecając mi stosowanie tabletek w ten sposób? Dodam, że w tym samym dniu miałam robione badanie usg. Czy zaistniało ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcialam zapytac czy istnieje jakies prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy. Okres mialam 12.08.2015 a skonczyl mi sie 15.08.2015. Okresy mam w miare regularne. Wspolzylam z mezem skonczyl we mnie bylo to 16.08.2015 i 18.08.2015. Czy mogłam zajść w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Kochałem się z dziewczyną dzień po jej okresie w zabezpieczeniu. Jednak prezerwatywa pęką, dwa razy. Najpierw jedna, potem druga - wykonałem bez niej może 2-3 ruchy. Oczywiście doszedłem za jakiś czas na zewnątrz. Nie masturbowałem się / nie miałem wytrysku od czwartku ( 20.08.2015 ), przed wyjściem oddałem mocz dwa razy i wykąpałem się. Jej cykle trwają zwykle od 30 do nawet 53 dni. Ostatni okres miała od wtorku 18.08 do niedzieli 23.08. Zaobserwowałem, że była tam sucha. Jakie jest ryzko ?

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry nazywam się Kamila Gellert mam 18 lat i taki problem a mianowicie miesiączkę mam co 28 dni i zawsze trwa 5 dni otóż w tym miesiącu miałam tylko 2 i pół dnia poczym miesiaczka się zatrzymała miałam tylko plamienia od tego czasu odczuwam ból i pieczenie w miejscu intymnym i ból jajników współżyłam z chłopakiem przed miesiączką bez zabezpieczenia proszę o odpowiedz co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza

od kilku dni moja pochwa znajduje się "nisko", to znaczy, że czuję ten guzik od razu, kiedy wkładam palec. mierzyłam temperaturę i wynosi 36,7. to już 4 dzień przerwy. czy niedługo dostanę okres? z parterem uprawiamy seks przerywany. tabletki zażywam od 3-4 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

brązowe plamki zamiast okresu.W pierwszy dzien okresu,ktory pojawił sie wtedy kiedy miał krew była narmalna w 2 dniu po wspolzyciu bez zabezpieczenia(nie doszło do wytrysku wewnatrz) pojawiły sie plamki brązowej krwi. Mam 17 lat i bardzo sie boje,ze to moze byc ciaza. Wspomne ze miesiaczkuje regularnie i jeszcze nie doszło do wytrysku wewnatrz mnie. od dzis zarzywam tableki gineintima acticand 30

Odnośnik do komentarza

witam. Mam duzy problem. okres powinnam dosc 4 dni temu od tych 4 dni czuje sie bardzo dziwnie, bol brzucha, nudnosci, dusznosci,wyostrzony wech(jak przy 1 ciazy). testy wychodze negatywnie a z krwi wyszlo 0.01 czy to moze byc omyłkowe?? prosze o pilna odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Razem z moją dziewczyną w jej 2 początkowe dni płodne uprawialiśmy petting, nie było jednak żadnego wytrysku. W czasie pettingu mógł wydzielić się preejakulat który mógł zostać przeniesiony na narządy płciowe mojej dziewczyny. Jej okres spóźnia się 3 dni. Czy może być w ciąży? Dodam, że jako lubrykantu używaliśmy oliwki do skóry, czy jest ona dobrym środowiskiem dla plemników?

Odnośnik do komentarza

Witam.Stosuje tabletki antykoncepcyjne Atywia juz od 3 miesiecy (jestem w trakcie 3 blistra) wczesniej stosowalam inne leki kolo 8miesiecy (glownie na lekki hirsutyzm) Ostatnio jestem aktywna seksualnie.Wystepuje z pytaniem czy w przypadku kontaktu spermy z wargami sromowymi moglo dojsc do zaplodnienia wspomne ze tabletki biore regularnie ale moje obawy pojawily sie po obserwacji sluzu szyjkowego ktory zawsze byl gesty i metny a teraz w trakcie cyklu zmienil sie. Czy to cos oznacza

Odnośnik do komentarza

Witam! Spóźnia mi się okres. Obecny cykl trwa 47 dni (mam problem z poziomem prolaktyny). Ostatni raz kochałam się z byłym chłopakiem 30.05. Używaliśmy metody nuvaring od 2 miesięcy. Po tym czasie miałam dwa normalne okresy. Chłopak nie doszedł we mnie. Po 30.05 skończyłam zażywanie nuvaring w terminie 21 noszenia go. Wtedy też przestałam brać bromergon. Zrobiłam tydzień temu dwa testy. Oba dały wynik negatywny. Jednak nadal nie mam okresu. Nie mam żadnych objawów ciąży. Czy ciąża jest możliwa?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio uprawiałam swój pierwszy stosunek z moim chłopakiem bez prezerwatywy ani środków antykoncepcyjnych ale nie skończył we mnie a stosunek trwał ok 30 sekund zrobilismy to raz ale oczywiscie doszło do ogromnego krawienia teraz mam dziwne bóle brzucha ... slyszałam ze przez śluz z penisa też można zajść w ciąze w trakcie dni płodnych . Czy to prawda ? Proszę o odpowiedź z racji tego że się boję .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...