Skocz do zawartości
Forum

Ból w pachwinie i biodrze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od około 4 miesięcy czuję ból w prawej pachwinie i mam takie 2 guzki, które raz są bardziej wyczuwalne a raz mniej, nie są widoczne. Ból nie jest ciągły, dokucza i przeszkadza gdy dużo chodzę, śpieszy mi się i wychodzę po schodach co 2/3 stopień, lub zaczynam ćwiczyć (ledwo zacznę rozgrzewkę a już czuję ciągnięcie i ból w pachwinie) do tego co parę dni czuję okropny ból/rwanie w prawym boku (biodro, miednica, pośladek, pachwina i lędźwie) wtedy przeskakuje mi coś w biodrze przy niektórych ruchach nogą. Nie chcę iść do lekarza gdyż raz boli a raz nie.
Czy to może być coś poważnego ?

Odnośnik do komentarza

Warto by było zrobić rtg tego biodra,coś jest nie tak,te guzki to pewnie węzły chłonne,
bóle w pachwinie i biodrze jest oznaką choroby zwyrodnieniowej,mnie się kojarzy ze starszym wiekiem ,ale i w młodym może się zdarzyć,
chociaż nie jest powiedziane,że u Ciebie to występuje,musisz wybrać się do lekarza.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra11

Popieram kolegę/koleżankę wyżej:) Takie objawy mogą świadczyć o węzłach chłonnych i chorobie stawów, m. in. zwyrodnieniowej. Jeżeli masz taką możliwość, to pójdź prywatnie do lekarza, może Cię przyjąć nawet od ręki. Po prostu wybierz się do niego wówczas, gdy będziesz odczuwać ból;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja pisałam,że to są węzły chłonne,bo wszyscy ich pełno mamy ,nie znaczy,że wskazują u Ciebie na chorobę,bo być może wcale nie są nawet powiększone.
Co do lekarza,to idź do rodzinnego ,niech Ci da skierowanie na rtg,może da też na badanie krwi, zobaczysz co Ci powie i jak wyjdzie rtg,
do specjalisty warto iść chociaż z rtg-nem
,nie ma znaczenia, w jakim czasie wybierzesz się do lekarza.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...