Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności z seksu u młodej kobiety


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem kobieta mam 18 lat. Mam pewien problem, gdy moj chlopak robi mi minetke lub palcowke jest wszystko dobrze jest mi przyjemnie i dochodze ale jesli zaczniemy sie kochac(dodam ze zrobilismy to juz 5 raz wlacznie z moim pierwszym razem) nie czuje nic. Jestem mokra ale nie czuje przyjemnosci z penetracji penisem. Moj chlopak jest zdolowany bo mysli ze to przez niego. Co moze byc nie tak? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Trochę za bardzo nie umiem Ci pomóc z własnych doświadczeń , z mężczyznami bo z mężczyznami ich nie miałam .
Ale z tego co mówią mi znajomi , czyli parki mieszane . To jak rozmawiamy o takich sprawach , to słyszałam że można nwm , spróbować różne pozycje , przy tym stosunku nwm pomóc sobie wyobraźnią , to sa te opcje które słyszłam . I też co mówią mi moje koleżanki to nie zawsze przeżywają orgazmy do pochwowe .
Też z tego co wiem nie które kobiety nie doświadczają orgazmu do pochwowego tak samo jak i łechtaczkowego . Też może być to że nie jesteście dopasowani fizjologiczne . Poczytaj o tym może . Pozdr .

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

Moze poprostu wewnątrz pochwy nie ma czucia ? Powiem Ci ze nawet jak kobieta sie masturbuje to wkladanie gleboko nie daje jej przyjemnosci..jedynie masaż na powerzchni...hmm a moze jestes za mloda i nie masz wykształconego wszystkiego do konca,moze z wiekiem poczujesz orgazm pochwowy. Możliwe tez ze nie czujesz sie w pelni swobodnie podczas współżycia..moze to stres.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A nie jest tak czasem że osiągnięcia orgazmu pochwowego jest potrzebna stymulacja łechtaczki np. kiedy twój chłopak jest u ciebie w środku znajdź taką pozycje w której możesz stymulować łechtaczkę. A pozatym myślę że ważna jest także długa gra wstępna. Ja też bez niej mam problemy z osiągnięciem orgazmu. A zazwyczaj wiadomo jak to jest na szybko się wszystko robi bo mało czasu na życie. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość anusia2013

Cześć.
Myślę, że Ci pomogę. Wiem z własnego doświadczenia, że kobiety mają różnie i dlatego też jedna kobieta ma orgazm łechtaczkowy a inna pochwowy po penetracji. Nie jestem lekarzem tylko zwykłą kobietą ale jeżeli on chce abyś i Ty była zaspokojona to nie dość, że gra wstępna powinna opierać się na długich figlach łechtaczki aż doprowadzi Cię do orgazmu ... to jeżeli już penetruję pochwę to najlepiej jeżeli wybierzecie pozycję w której on będzie stymulował łechtaczkę ... powodzenia w odkrywaniu siebie nawzajem ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...