Skocz do zawartości
Forum

Pozdraznienie penisa po każdym stosunku. Pomocy


Gość Jacon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem juz gdzie szukać pomocy :( mam 27 lat i stała partnerkę, jesteśmy juz po ślubie, staramy sie o dziecko, jedno juz straciliśmy. Od dłuższego czasu mamy problem, po każdym stosunku na penisie pojawiają sie zaczerwienienia, krosty, bolesne pękanie napletka i wezidelka. Z regoly dopiero na drugi dzien. Napletek pęka w oczach, wystarczy go dotknąć. Zonę swędzi bardzo sporadycznie. Byłem u lekarza specjalisty, Zrobiłem badania, posiew moczu, nasienia i specjalistyczne badania na panel, które nic nie wykazały. Żona rownież jest zdrowa. Próbowaliśmy żeli nawilżających, żeli do higieny intymnej, żeli hipoalergicznych. Problem staje sie duzo mniejszy ( a nawet zanika) jak używamy za każdym razem prezerwatyw. Proszę o pomoc, mam dość takiego zycia, czuje sie jak kaleka :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

Witam wspolczuje straty dziecka i zycze upragninego bobaska jak najszybciej .Co do tematu trudno jest cos naisac skoro wszystkie wyniki badan sa w pozadku ,jedyne co mi przychodzi do glowy to wizyta u dermatologa byc moze to problem skorny .

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, a sądzę to po tym iż używając prezerwatywy dolegliwości nie ma ,że problem tkwi po stronie żony. Wymieniłeś swoje badania ,a o żonie tylko stwierdziłeś -zdrowa ,ale czy robiła różne badania tak jak Ty ? A może masz alergię na jakąś jej wydzielinę, to też się zdarza , a może to wyjątkowa suchość w pochwie ,przyczyn może być wiele i tylko specjalista może to ustalić.

Odnośnik do komentarza
Gość pomyślmy chwilę

Przecież to wygląda jak alergia na coś z pochwy! Prawdopodobnie w jej śluzie jest jakiś alergen, na który się uczuliłeś. Uzycie prezerwatywy jest bardzo wymowne.

Czy przyczyną utraty dziecka nie był jakiś problem immunologiczny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...