Skocz do zawartości
Forum

Mam problem z dziewczyną


Gość Dawid_R2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid_R2

Witam mam następujący problem. Znam się z moja dziewczyną od 6 miesięcy, chodzimy ze sobą jak dwa wróbelki. Zaczeliśmy w miarę powoli od pocałunków, potem dotykania jej piersi i moich partii ciała, wzajemnej masturbacji i lizaniu ciała, ona jeszcze na dodatek robiła loda i taki stopień osiągneliśmy po 4 miesiącach. Ja mam na dodatek fetysz stóp, którego na szczęście mi nie brakuje. Nie chcemy seksu, ja nie chcę bardziej, bo jestem starszy o dwa lata ja 19 ona 17. Kiedyś to ona była tą taką bardziej energiczną i chętną, ale ja ja troche blokowałem, bo nie chciałem się spieszyć. Z czasem jednak to ja wychodziłem z inicjatywą czy pomasowania jej pewnych partii ciała, ona z buziakami bardzo dużo.

Niestety od miesiąca, dwóch moja dziewczyna zaczyna mieć wachania nastrojów. Ciągle się wymądrza, jest troche olewacka. Unika bardziej fajnych pocałunków, między innymi po szyi. Często nie ma ochoty bym dotykał piersi, czy brzucha. Narzeka na złe samopoczucie, mówi mi, że jest samotna, a ja jej poświęcam tyle uwagi.

Ona lubi grać w gry, ja często chce sie poprzytulać to narzeka, że woli grać, bo dla niej przytulanie to strata czasu. Boli mnie to i ona o tym wie. Rozmawialiśmy o tym i ustaliliśmy zasady. Ja się wywiązuje, ona nie. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

DLACZEGO WASZ ZWIAZEK MA SIE OPIERAC NA ZASADACH ,NIEWIEM JAKIS GRAFIK USTALILISCIE . DZIEWCZYNA JEST JESZCZE BARDZO MLODA POWODY JEJ ZACHOWANIA MOGA BYC ROZNE MIEDZY INNYMI MNIEJSZE POTRZEBY SEKSUALNE ,PTZYKRO TO STWIERDZIC ALLE MOZE JEST KTOS INNY KTO ZAWROCIL JEJ W GLOWIE .POROZMAWIAJ Z NIA JESZCZE RAZ TYLKO NIE O GRAFIKU TYLKO O CZUCIACH TWOICH I JEJ .NIEGNIEWAJ SIE JESLI COS NAPISALAM NIE TAK NIEMIALAM ZLYCH ITENCJI POPROSTU ODP SZCZERZE.

Odnośnik do komentarza

Powodów może być kilka - dziewczyna młoda i niedojrzała ,sama nie wie czego chce albo jest już tak dojrzała że takie tam pieszczoty ją nudzą -17 lat i robi loda ! ja miałam chyba ok 30l zanim się przełamałam i odważyłam to zrobić no ale może inne czasy . Możliwe też ,że ktoś inny wpadł jej w oko i ma Ciebie dość .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...