Skocz do zawartości
Forum

Czy ktos z Was tez chodzi do psychologa


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu chodze do psychologa ( 4 razy od stycznia). Problem w tym, ze efekty nie sa wielkie. Troche sie polepszylo, ale nie tak jak oczekiwałam. Pani psycholog glownie mnie slucha, powiazuje moje reakcje z doswiadczeniami z dziecinstwa. Wszystko to rozumiem, ale nadal czuje lek ( glownie ze moj chlopak mnie zdradzi lub zostawi ) On zachowuje sie dobrze, udowadnia mi, ze jest lojalny i mnie kocha, jednak wciaz jak jest jakas " okazja" to ja sie strzasznie denerwuje, ze chlopak mnie zawiedzie. Chcialabym mniej sie meczyc tym denerwowaniem, byc spokojniejsza i ufac chlopakowi. Jak zazwyczaj wygladaja efekty u psychologa?

Odnośnik do komentarza

Witaj Kasiu!

Cztery spotkania to trochę za mało, by oczekiwać spektakularnych efektów i radykalnych zmian w swoim życiu. Zresztą samo "chodzenie do psychologa" nic nie da. Ty musisz sama pracować nad sobą. Napisałaś, że korzystasz z pomocy psychologa od stycznia i że miałaś 4 spotkania. Rozumiem, że częstotliwość tych spotkań to raz w miesiącu. Czy tak? Obawiam się, że jest to zbyt rzadko, by dostrzec efekty współpracy z psychologiem. Pozdrawiam i zachęcam do rozważenia częstszych spotkań z psychologiem, z pomocy którego korzystasz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...