Skocz do zawartości
Forum

wyniki z moczu. POMOCY !!


Rekomendowane odpowiedzi

Badanie miałam robione ponieważ byłam u ginekologa i miałam coś po prawej stronie . Okazało się,że to spuchnięty jajnik i przy wizycie kontrolnej już z jajnikiem bylo wszystko wporzątku. Często mam kłopoty z pęcherzem. Miałam już kilka razy zapalenia. Te badanie bylo wykonywane po to by sprawdzić czy wszystko jest dobrze, ponieważ mam bole po prawej stronie tam gdzie jajnik, to jest bardziej kłucie. I to różnie raz jakby w plecach a czasami jakby z przodu. Nie wiem jak to opisać. Ból czasem nasila sie podczas miesiączki oraz np kichania czy też schylania. USG będe miała 2 kwietnia. Nie wiem czy to też ma cos wspólnego , ale mam również problemy z seksem. Towarzyszy mi bol i pieczenie.

Odnośnik do komentarza

Miałaś badanie krwi z rozmazem,jeśli nie to zrób,jak też próby wątrobowe i bilirubinę we krwi,zresztą lekarz będzie wiedział jak pójdziesz z tym wynikiem ,do rodzinnego się z tym wybierz,
jeśli stosujesz antykoncepcję hormonalną ,to ja bym radziła zrezygnować z niej całkowicie.

Musiałabyś też sprawdzić nerki,cały przewód moczowy,może to jednak nie jajnik ,a nerka daje to odczucie bólu,bo wychodzi na to ,że te problemy z pęcherzem nie były bakteryjne.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Wiesz, u mnie cieżko z dobrym lekarzem . Mam 19 lat , mowie lekarzom śmiało o swoich problemach. Nie wstydzę się powiedzieć co mnie boli itd. Lecz lekarz zawsze twierdzi ,że to zwykle zapalenie. Duzo razy mialam skierowania na badania moczu, robilam i jak bylo wszystko wporzątku to dalej lekarz nic nie zlecił , przepisał np urofuraginę i tyle. A ja naprawde duzo razy oddaje mocz. Po za tym często mam zapalenie pęcherza . U ginekologa mialam robioną cytologię i wszystko jest wporzątku. Nie wiem co robić dalej. Troszkę się martwie. Dotychczas nie mialam zadnych badan . Tylko ogólne badania moczu , a krwi czy usg itd nigdy. Lekarz nigdy tego nie zlecił dopiero teraz usg brzucha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...