Skocz do zawartości
Forum

Wiarygodność testów ciążowych


Gość staraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem wykonałam test ciążowy amil, który okazał się być negatywny, jednak nie odczekałam dokładnie 5 minut. Kreska była bardzo widoczna. Okres mam nie do końca uregulowany, chociaż przez ostatnie 2 miesiące miałam go dokładnie tego samego dnia, jednak w tym miesiącu spóźnia mi się 4 dni włącznie z dzisiejszym. Mam nabrzmiałe i obolałe piersi, boli mnie podbrzusze, wczoraj byłam dość zmęczona, miewam bóle głowy, ale to już od dłuższego czasu, nie mam żadnego śluzu, a jeśli już to w naprawdę niewielkich ilościach i jest on białawy. Myślicie, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że test się mylił? Dodam, że czytałam o różnych opiniach na temat tego testu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od dwóch tygodni spóźnia mi się miesiączka (powinnam mieć 6 lipca), a test robiłam trzy dni temu i wyszedł negatywnie. Współżyję z partnerem, ale się zabezpieczamy. Dodam, że na początku miesiąca miałam trochę "stresów". Moje pytanie brzmi: Czy mogę zaufać testowi? Mój cykl trwa różnie, raz 30 dni raz 32.. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Cześć, Może krótko przytoczę wam swój problem: 26.06 miałam okres - cykle nieregularne 19-23-25 dni, 05.07 wspolzylam niestety bez zabezpieczenia (wytrysk na zewnątrz), a 06.07 wzięłam EllaOne po niecałych 24h. 17.07 zrobiłam badanie krwi hcg i wyszło >2,00 19.07 test ciążowy i wyszedł negatywny. MOje pytanie brzmi czy te testy są w miarę wiarygodne? Bo mam zamiar powtórzyć jeszcze krew. Proszę o odpowiedzi. Niestety okresu nie mam do dziś ale mam nadzieję że to przez tabletkę lub stres:(

Odnośnik do komentarza

witam! potrzebuje pomocy!!!okres byl ostatnio 19 czerwca, zblizenie 8 lipca z myśla o dzidzi:) do dnia dzisiejszego nie mam okresu,trzy testy wyszly negatywnie w tym jeden na krew tez negatywnie robiony przed wczoraj ,rano mam podwyższoną temp ciała i straszne rozrywajace bóle w srodku jak bym miala zaraz dostac okres a nie ma....czy mozliwe zeby test beta hcg wyszedl niepoprawnie? prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś rano robiłam test ciążowy plytkowy po 3 tyg od stosunku.Przez pierwszą minutę test leżał na parapecie ( w ulotce pisało ze powinien na plaskiej powierzchni ), ale gdy po tej minucie pojawił się pierwszy pasek wzięłam go do ręki. Ostatecznie wynik był negatywny ale zastanawiam się czy możliwe jest że ruszenie testu i wzięcie go do ręki mogło mieć wpływ na jego wynik?

Odnośnik do komentarza

Czy test ciążowy moze się mylić? Moja dziewczyna robiła wczoraj test ciążowy i wyszedł pozytywny. Dodam że wszystkie nasze stosunki były z prezerwatywą i zawsze po sprawdzałem czy była cała, żadna nie pękła. Jedna się zsunęła o 3cm ale wytrysk i tak był poza pochwą.

Odnośnik do komentarza

Witam,kochalem sie z moja narzeczona 3 sierpnia (poniedzialek) oczywiscie w zabezpieczeniu.Prezerwatywa nie zsunela sie,nie pękla.W czasie naszych pieszczot dostala silnych krwawien,na drugi dzien tez troszke miala.W piatek 7 sierpnia dostala planowana miesiaczke i trwala ona 3 dni.Martwimy sie troszke,ze mogl zostac moj prejakulat na prezerwatywie(panikujemy).Kupilismy test ciazowy QUIXX.Czy mozemy wykonac go w piatek rano? Czy to jeszcze za wczesnie ?Od stosunku minelo 10 dni od okresu ok 4.

Odnośnik do komentarza

Wykonałam test ciążowy z krwi 12 dni po stosunku, dla pewności wykonałam test ciążowy z moczu (z apteki) po 14 dniach od stosunku. Oba wyszły negatywne. Wykonałam te testy, gdyż martwię się o sytuację, która miała miejsce w 3 dniu cyklu (cykle są nieregularne). Czy mogę uznać te testy za wiarygodne?

Odnośnik do komentarza

Witam.od8miesięcy staramy się o dziecko.problemem są nieregularne cykle.21.06 miałam ostatnia miesiączkę. 9.08 zrobiłam test ciążowy.druga kreska była ledwie widoczna. 15.08zrobiłam drugi tej samej firmy i druga kreska pojawiła szybciej i była mocniejsza. 16i17.08zrobiłam dwa kolejne testy innej firmy i dwie kreski jednakowej barwy pojawiły się od razu.Nie odczuwam żadnych objawów poza przejściowymi bólami podbrzusza jak przed okresem.czy w tym wypadku test może się mylić?wizytę mam za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Witam! Zdecydowałam się napisać wiadomość. Ostatni okres miałam 19-23.07.2015. 7-8.08.2015 uprawiałam z chłopakiem peeting, oboje byliśmy w ubraniach chłopak robił mi "dobrze ręką" nie powinno być na nim plemników. Okres dostałam z 4 dniowym spoźnieniem mniej obfity. Aczkolwiek bardzo obawiam się ciąży, 21 dni po stosunku zrobiłam betę która wyniosła <2mlu/ml, nadal mam jednak obawy ponieważ dziś zrobiłam test i po dwóch godzinach pojawiła się bardzo blada druga kreska. Czy mam się czego bać?

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem seks z dziewczyną 14.06. 28.06 dostała okres. Zrobiliśmy dla pewności test 03.07 i wyszedł negatywny. Następny okres wystąpił 29.07. Moja dziewczyna w połowie sierpnia czuła się tak jak przed okresem, lecz go do tej pory nie dostała. Dla jeszcze większej pewności wykonaliśmy test 03.09 i również wyszedł negatywny, a okresu nadal brak. Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Witam! Moim problemem jest brak okresu. Ostatni zabezpieczany stosunek był 30 maja 2015. Od tego czasu miałam dwa okresy. Teraz (6.09.15) nadal nie dostałam okresu, po tamtych dwóch. Kilka dni temu zrobiłam test bete z krwi. Negatywny wynik (poniżej 0,100) ale okresu nadal brak. Zrobiłam też w ciągu 2,5 tygodnia teraz 4 testy "sikane". Wszystkie negatywne. Czuje wzdęty brzuch i bóle. Byłby to już 16-17 tydzień ciąży. Nie wiem, czy mam paranoje, czy test z krwi może się mylić w 16 tygodniu ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...