Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kejtik

Dj czy zespół?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość solino
Osobiście nie jestem wogóle zwolennikiem wesel ale jeśli juz to może lepeij jednak zespół, jakos tak bardziej swojsko na weselu się ich słucha:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciekawa99
Oczywiście, że zespół, najlepsza muzyka jest przecież na żywo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chillout
Małe wesele- dj wystarczy, duże wesele- lepszy zespół, wesele gigant- orkiestra:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas był zespół. Grali wszystko na żywo. Zgadzam się jednak z tym, że wybierając kapelę na wesele, lepiej mieć jakąś z polecenia albo którą się zna - w sensie słyszało na żywo, jak grają i śpiewają, by potem nie być rozczarowanym. Nasz zespół spisał się na medal. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chyba zbyt nowocześnie podchodzę do kwestii wesela i zdecydowanie wolałabym DJ'a... w zasadzie to głównie przez niepewność tych zespołów. ostatnio byłam na weselu, w którym muzycy byli po prostu straszni....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kwestia indywidualna, dla mnie DJ to może być w klubie, a na weselu tylko zespół, o ile jest oczywiście dobry :) ale za takich niestety trzeba też więcej zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...