Skocz do zawartości
Forum

Dj czy zespół?


Gość kejtik

Rekomendowane odpowiedzi

Zespół :) A kiedy zespól ma przerwy można puścić własne CD (wcześniej można pobawić się samemu i złożyć ulubioną składankę)
O wile więcej wrażeń. Zwłaszcza ,że ślub to impreza wielopokoleniowa :P

www.wizaz.wroc.,pl --> moja szkółka

P.S
Przed ślubem możesz zainwestować w analizę kolorystyczna by dobrać do siebie najlepszy możliwy makijaż .
Wejdź na link powyżej.
Odnośnik do komentarza
e tam...
od kiedy pamietam zawsze miałam takie poglady i nie sadze zeby sie zmieniły^^
slub to nie potrzebna formalnosc. I nie mówie ze zawsze chciałbym zyc sama ( choc to baaaaardzo wygodne), ale małzenstwo to jednak pewne "pietno" które na Tobie ciazy do konca zycia, nawet jesli wczesniej skonczy sie rozwodem.
Moze podchodze do tego w ten sposob bo nigdy nie wierzyłam w wielka, prawdziwa miłosci, która łaczy osoby az do smierci... to naiwne złudzenie, nawet jesli na poczatku moze sie tak wydawac, po kilku czy kilkunastu latach łatwiej zauwazyc, ze to juz nie to samo...Zachowanie drugiej ososby zaczyna Cie irytowac, ciezko jest wytrzymac zyjac razem...wtedy małzenstwo, którym jestescie zwiazani tylko wisi Ci nad głowa...a tak bez problemu mozecie sie rozstac, bez presji otoczenia.
Odnośnik do komentarza
nasuwa mi się tylko jedno zdanie odpowiedzi na to pytanie:
charakter i poglądy człowieka kształtuje środowisko w jakim żył oraz jego najbliższe otoczenie. Serdecznie współczuje ci, że nie wierzysz w miłość.
Mam jednak nadzieje, ze to sie zmieni i tego ci życze :)
Odnośnik do komentarza
poglądy moze tak, charakter niekoniecznie i ja jestem tego najlepszym przykładem^^
ale musze przyznac ze obserwacja tego co sie dzieje wokół mnie w duzym stopniu zdeterminowała moje zdanie w tej kwestii.
mimo wszystko wynika ono bardziej z mojego podejscia do zycia: troche hedonistycznego, pragmatycznego, wychodze po prostu z załozenia ze bezsensowne jest robienie sobie dodatkowych proglemów.
i mam nadzieje ze nigdy moje zdanie w tym zakresie sie nie zmieni;)

ale ładny off zrobilismy,,,:lol:
Odnośnik do komentarza
Zespól ale zespól wiecej kosztuje wiec tak srednio ale miło jest ze zespolem ktory jest sprawdzony, np. moj zespol z studniówki byl beznadziejny po 2h byli pijani i robili przerwy co 20min wogule kiepsko sie to skonczyło! ale ogolnie polecam zespolyB)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...