Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kejtik

Dj czy zespół?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kejtik
Witam wszystkich serdecznie!

Jak myślicie, lepiej mieć na weselu zespół czy dj'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Instruktor fitness
Moim zdaniem zespół. O wiele lepsza atmosfera i zabawa. Muzyka grana na żywo a nie z płyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fallen_angel
też uważam, że lepszy jest zespół. tak jakoś bardziej.. no nie wiem... tradycyjnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bemyway
Chyba zespół lepszy niż koleś, który wyciąga na siłę do zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irenka26
Zespół :) A kiedy zespól ma przerwy można puścić własne CD (wcześniej można pobawić się samemu i złożyć ulubioną składankę)
O wile więcej wrażeń. Zwłaszcza ,że ślub to impreza wielopokoleniowa :P

www.wizaz.wroc.,pl --> moja szkółka

P.S
Przed ślubem możesz zainwestować w analizę kolorystyczna by dobrać do siebie najlepszy możliwy makijaż .
Wejdź na link powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kristerr
Zdecydowanie zespół. Muzyka na żywo jest o wiele lepsza, czasami warto dopłacić i mieć pewność, że wszyscy się będą świetnie bawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kristerr
heh.... widze nowoczesna dziewczynka :)
może i teraz nie widzisz ze ci jest potrzebny :) ale na starość... samotność to też nie radość, a w życiu bywa róznie że tak w skrócie powiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shelby
e tam...
od kiedy pamietam zawsze miałam takie poglady i nie sadze zeby sie zmieniły^^
slub to nie potrzebna formalnosc. I nie mówie ze zawsze chciałbym zyc sama ( choc to baaaaardzo wygodne), ale małzenstwo to jednak pewne "pietno" które na Tobie ciazy do konca zycia, nawet jesli wczesniej skonczy sie rozwodem.
Moze podchodze do tego w ten sposob bo nigdy nie wierzyłam w wielka, prawdziwa miłosci, która łaczy osoby az do smierci... to naiwne złudzenie, nawet jesli na poczatku moze sie tak wydawac, po kilku czy kilkunastu latach łatwiej zauwazyc, ze to juz nie to samo...Zachowanie drugiej ososby zaczyna Cie irytowac, ciezko jest wytrzymac zyjac razem...wtedy małzenstwo, którym jestescie zwiazani tylko wisi Ci nad głowa...a tak bez problemu mozecie sie rozstac, bez presji otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kristerr
nasuwa mi się tylko jedno zdanie odpowiedzi na to pytanie:
charakter i poglądy człowieka kształtuje środowisko w jakim żył oraz jego najbliższe otoczenie. Serdecznie współczuje ci, że nie wierzysz w miłość.
Mam jednak nadzieje, ze to sie zmieni i tego ci życze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shelby
poglądy moze tak, charakter niekoniecznie i ja jestem tego najlepszym przykładem^^
ale musze przyznac ze obserwacja tego co sie dzieje wokół mnie w duzym stopniu zdeterminowała moje zdanie w tej kwestii.
mimo wszystko wynika ono bardziej z mojego podejscia do zycia: troche hedonistycznego, pragmatycznego, wychodze po prostu z załozenia ze bezsensowne jest robienie sobie dodatkowych proglemów.
i mam nadzieje ze nigdy moje zdanie w tym zakresie sie nie zmieni;)

ale ładny off zrobilismy,,,:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gtuszi
Zespól ale zespól wiecej kosztuje wiec tak srednio ale miło jest ze zespolem ktory jest sprawdzony, np. moj zespol z studniówki byl beznadziejny po 2h byli pijani i robili przerwy co 20min wogule kiepsko sie to skonczyło! ale ogolnie polecam zespolyB)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shezze
zalezy...jesli slub jest bardziej nowoczesny to mozna pomyslec o jakims DJ-u albo znalezc fajny zespol ktory gra bardziej "dzisjejsze" przeboje niz jakies ludowe wygibance:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malowanka
to zależy od przedziału wiekowego gości weselnych...starym dziadkom dj potrzebny:lol::uhoh::smilewinkgrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabriela_S
Pewnie, że zespół! Nic tak nie oddaje charakteru wesela jak prawdziwa kapela :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzorczq
Zespół, ale musi być sprawdzony, bo jeśli taki nie będzie to potrafi zniszczyć całą imprezę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszkaaka
zespól, a w przerwach dj, bylam na takim weselu i bylo bosko, mlodzi wlasnie przy dj-u sie bawili na poczatku a pozniej jak juz sie "rozbawili" to i przy zespole sie bawili i bylo suuuper :):yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nietoperek
Zdecydowanie zespół. Zespół wprowadza prawdziwy weselny klimat.. te wszystkie instrumenty.. a jeszcze jak mają saksofon, trąbkę, akordeon etc. i w przerwie na posiłki chodza między stołami to już wogóle uważam że jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciekawa-swiata
A ja na swoim chcę opcję DJ + Orkiestra (ale grająca najlepsze polskie szlagiery oraz koniecznie rock'n'roll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość narzeczona
u nas będzie dj, bo wychodzimy z założenia że zawsze zagra co będziemy chcieli i nie będzie fałszował :) do tego niższe koszty... ale jeśli ktoś chce zespół to na pewno musi być sprawdzony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość frys1
Moim zdaniem dużo fajniejsza jest muzyka na żywo nie wyobrażam sobie wesela bez orkiestry...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...