Skocz do zawartości
Forum

Niezbędny dodatek


Gość Poemka

Rekomendowane odpowiedzi

No nie da się ukryć, że makijaż jest dla mnie bardzo ważny, przeważnie nie ruszam się z domu bez niego, ale dodatki, bez których po prostu czuje się jak naga to zegarek i moje pierścionki, tak się do nich przyzwyczaiłam, że nigdzie się bez nich nie ruszam.
Odnośnik do komentarza
Nigdzie nie ruszam się bez moich ukochanych perfum! Oczywiście zakupy również poprawiają mi humor. Nie koniecznie musi to być wielkie szaleństwo, wystarczy drobnostka, jakiś gadżet, czy kosmetyk, np. pięknie pachnąca sól do kąpieli. Gorąca kąpiel staje się wtedy podwójnie przyjemna i relaksująca :)
Odnośnik do komentarza
Dla wielu kobiet takim dodatkiem jest bez wątpienia torebka. Na przykład duża pakowna. Kobieta ma wtedy poczucie bezpieczeństwa, że niczego nie zapomniała i ma to ze sobą pod ręką. Do tego jeśli jest jeszcze dobrna to to jest to
Odnośnik do komentarza
u mnie to najwazniejsze jak ni jestem zmeczona bo po mnie bardzo widac, nawet jak ułoze włosy i fajnie sie ubiorę to jak jestem zmeczona to mam małe oczy, szara cerę i kazdy pyta od razu czy coś mi jest. No a jak jestem wyspana mam błyszczące oczy, to nawet bez makijazu sie dobrze czuję bo wygladam swiezo, no a jak się juz dobrze czuje to też mam ochote sie oryginalnie ubrać no i ułozyc fryzurkę
Odnośnik do komentarza

Allegra napisał/a:
Jeżeli już mowa o niezbędnych dodatkach to ja nie wyobrażam sobie mojej szafy bez Rękawków! Szczególnie gdy robi się chłodniej. Mam kilka kolorów zakupionych na www.kufersklep.pl, Polecam:)

Ooo nie ja nie cierpię 'rękawków' To taka pokraczna imitacja swetra, taki ciuchowy Quazimodo:D
Uwielbiam z kolei bransoletki.

Odnośnik do komentarza
Gość matylda33
Ja na pewno dodam tez do tego że taki dobry dodatek to bransoletki, kolczyki i zegarek. Swoją drogą ostatnio tez trafiłam na coś co strasznie mnie zainteresowało a mianowicie tasiemki z życzeniami - widziałyście w ogóle ze coś takiego jest ?
Nie kupiłam bo nie wiem do końca jak to dziala ale wyglądało naprawde ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Gość iwonagurdak
Moim najoczywistszym dodatkiem są 3 pierścionki (bez nich źle się czuje), makijaż (fluid, eyeliner, tusz i błyszczyk) i czasem zakładam bransoletki. Generalnie nie lubię być zbyt poobwieszana :) noszę jeszcze delikatny złoty łańcuszek ;)
Odnośnik do komentarza
matylda33 napisał/a:
Ja na pewno dodam tez do tego że taki dobry dodatek to bransoletki, kolczyki i zegarek. Swoją drogą ostatnio tez trafiłam na coś co strasznie mnie zainteresowało a mianowicie tasiemki z życzeniami - widziałyście w ogóle ze coś takiego jest ?
Nie kupiłam bo nie wiem do końca jak to dziala ale wyglądało naprawde ciekawie.



A ja sobie kupiłam taką jak nosi Pani Dorota Wellman w z tv tzn czarną z czaszką. Tasiemka przypomina mi o moim marzeniu, które już bliskie jest spełnienia. Nosząc codziennie ChouChou na ręce pamiętałam o nim i dzięki temu szybciej dążyłam do realizacji. Spróbuj na pewno pomoże i ozdobi twoja rękę, bo muszę przyznać, ze prezentuje się nieźle :)
Odnośnik do komentarza
Gość mleczna_kraina
jak dla mnie niezbędnikiem są kolczyki. i to nie byle-jakie :D bo kolczyk jest u mnie kwestią, gdzie stawiam na oryginalność, dużo z nich robię sama. to chyba jedyny akcent gdzie najczęściej słyszę WOW odnoście mojego wyglądu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...