Skocz do zawartości
Forum

Pomóżcie!!!!


Gość mini14

Rekomendowane odpowiedzi

a może schudłas trochę? czasem organizm tak reaguje na wahania wagi.
Kiedy zaczełas miesiączkowac? Nieregularnosc cykli jest przeciez na tym etapie normalna....
no nie wiem. ja bym sie az tak nie przejmowała. Jesli za pare mcy sie nie pojawi pomyslałabym o wizycie u ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Ja mam tak dość często, gdy ważę mniej niż 48 kg nie mam okresu w ogole. Gdy mam wiecej miesiączka wraca...nie wiem dlaczego akurat przy takiej wadze, ale to nieistotne.
Pytasz o tabletki... nic mi na ten temat nie wiadomo i raczej wątpie, żeby takie istniały. Oczywiscie możesz isc do ginekologa, który z łatwoscia ustali czy powodem jest strata wagi jak pisałam czy cos innego ( choc nie wydaje mi sie). Mogłby Ci wtedy przepisac jakąs terapię hormonalną, ale w Twoim wieku nie jest to raczej wskazane. Tym bardziej nie przepisze Ci takiej jesli to tylko z powodu spadku wagi. Jesli wrócisz do wczesniejszej okres powinnien wrócic. U mnie zawsze wraca.
Odnośnik do komentarza
to normalne ze na poczatku miesiaczkowania okres jest bardzo nieregularny. moze byc tak ze bedziesz miala przerwe nawet i rok a pozniej miesiaczka pojawi sie normalnie. nie przejmuj sie tak. a co do tych tabletek to bez przesady. okres to nie choroba, a z reszta nie ma tabletek ktore mozesz brac na wlasna reke, ktore spowoduja pojawienie sie okresu. nie mozna przeciez na wszelkie dolegliwosci stosowac tabletek bo dojdzie do lekomanstwa:rol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...