Skocz do zawartości
Forum

najlepsze kosmetyki do włosów


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia Graska
W dniu 5.01.2020 o 20:16, Gość AdamsA napisał:

Moja od lat używa almy ale ja tego nie lubię bo włosy wtedy są takie ciężkie i trochę jak by z tłuszczem https://infomiasto.eu/olejek-do-wlosow-amla-hair-oil-opinia/ ale potem znowu mocno odżywione.

Do tego można jeszcze dodatkowo zażywać Merz special w drazetkach dla wspomożenia regeneracji

Odnośnik do komentarza

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny  mam już 3 miesiąc -  bez problemu mozna zamówić online https://konopnapoznan.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html - znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała ? jak farbuję włosy dodaję2 krople oleju z nasion konopi do farby i dokładnie mieszam przed nałożeniem jej na włosy niesamowicie chroni to przed uszkodzeniami ... mam to sprawdzone !!  Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju editt na szczęście tego problemu nie mam ?

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Bisurmanka
W dniu 18.02.2022 o 06:05, Gość Malinka napisał:

oprócz wcierek i szamponów warto stosować zdrową dietę i ew, jakąś suplementację (ja polecam Merz Special Dragees)

bardzo dobry skład, też polecam

Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Dbanie o włosy jest bardzo ważne z perspektywy zdrowia, a także naszego dobrego samopoczucia. Zresztą chyba każdy zna to uczucie gdy spogląda w lustro i zdaje sobie sprawę, że trzeba zacząć działać. Badania pokazują też jak bardzo inni nas oceniają pod tym względem. Więc pracując na codzień przykładowo z klientami, musimy postawić na wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki do włosów dostępne w takich sklepach jak -  https://wyczesani.com/ Pozwoli to na zachowanie idealnej fryzury nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Jeśli nie wiemy do końca jaki produkt wybrać to zawsze możemy skorzystać z opinii jakie znajdziemy w sieci. Kwestią indywidualną jest natomiast czy myjemy włosy codziennie czy co kilka dni.

Odnośnik do komentarza

U mnie niesamowicie skuteczne okazały się suplementy i kosmetyki do włosów od hollywood hair. Są niesamowite, wpłynęły mi też na skórę i paznokcie, dzięki czemu cieszę się nie tylko cudownymi, lśniącymi włosami, ale też pazurami!!!

Odnośnik do komentarza

Ja zaczęłam eksperymentować z odżywkami do włosów w kostce. Używałam jakiejś naturalnej z Rossa, ale nie pamiętam nazwy, a teraz w użyciu jest odżywka w kostce do włosów ben&anna.  Bardzo fajna - całkiem dobrze się rozprowadza i rzeczywiście fajnie odżywia włosy. Kiedyś miałam jeszcze jakąś (z czterech szzapków chyba) i ta okazała się niemożliwa do nałożenia. b&a dużo, dużo lepsza.

Poza tym - mam dość butli i pudełek walających się po łazience, produkuje się z tego masę niepotrzebnych śmieci, a do tego jak się wyjeżdża/podróżuje, to i tak trzeba kupić miniaturę albo przelewać odżywkę do mniejszej butelki. Samo to mnie zachęciło, żeby wypróbować taką formę odżywki i się nie zawiodłam XD

Odnośnik do komentarza
Gość Firemona

U mnie totalnym niezbędnikiem są:

Szampon średnia moc, maska/odżywka PEH, peeling skóry głowy, coś na końcówki: serum, olejek, krem. Jako wcierkoholiczka polecam wcierki na "utrzymanie" kondycji. Na dłuższą metę posiadanie tylko 1 odżywki sprawia problem, polecam próbować rózne odżywki na zmianę.

https://www.cocolita.pl/odzywki-humektantowe

U mnie świetnie sprawdzają się te od Anwen:

fd6ff8ac719f828facaabae4d0ffd67ed5a0bc78

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...