Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość younglady

najlepsze kosmetyki do włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady

Kochane, było już wiele tematów dotyczących tego jak radzić sobie z niesfornymi włosami, a teraz z chęcią podyskutowałabym o tym, które kosmetyki najbardziej lubicie i dlaczego. Jest ich przecież bardzo dużo - maski, maseczki, odżywki, pianki, fluidy, spraye, jedwabie itp. Macie swoje faworyty? Dzielcie się :)
Ja zacznę. Uwielbiam maski do włosów, bardzo cenię sobie tą: Extra Rich intensive Maska intensywnie regenerujaca
Wella Professionals robi niezłe kosmetyki, ta maska super regeneruje moje zniszczone i przesuszone włosy i przy tym ślicznie pachnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość yellow
no może i podobnych tematów już trochę było, ale moim zdaniem to nic nie szkodzi, bo przecież cały czas odkrywamy coś nowego. Jeśli chodzi o mnie to ja lubię różne maski i szampony, ale ostatnio odkryłam URT-OIL z naftą oczyszczoną, który pomaga w odbudowie zniszczonych włosów, ale też zwalcza łupież. I to jest chyba mój ulubiony kosmetyk do pielęgnacji włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzorczq
Hehe... dobrych kosmetyków jest sporo i długo można je wymieniać, chociaż jeśli miałabym wskazać tylko jeden kosmetyk godny polecenia, to na pewno będzie to szampon HB Jeunesse. Nadaje włosom objętości i życia. Wyglądają o niebo lepiej ;-) Produkt wygląda tak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pajeczynka
oleje naturalne np. rycynowy i kokosowy. a także płukanka z octem. szampon byle jaki. I jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koliendra
Radzę uważać z kokosowym, nie każde włosy go lubią, z niektórych robi siano. Rycyna fajna, a mi najlepiej służy... oliwka z Rossmanna "Babydream fur Mama" nakładana na noc, dodawana do masek albo stosowana na końcówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość neli30

Ja bardzo lubię maseczkę z aminokwasami Pantene ProV - świetnie wygładza i ożywia włosy :) Poza tym dobra jest też domowa maseczka z żółtkiem, olejkiem rycynowym i cytryną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mar-Kos_pl
na suche i zniszczone włosy polecam odzywkę Wella, Pro-Series, REPAIR, Odżywka odbudowująca do włosów zniszczonych. Jest na prawdę super. Używam jej już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. A włosy są be porównania lepsze. Jak dotąd nie trafiłam na lepszą odżywkę do zniszczonych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adda99
ja uwielbiam kosmetyki pielegnacyjne i do stylizacji Bed Head, w tk maxx mozna je czasem dostac za przystępną cenę i to w duzych pojemnościach:) z tanich marek polecam serię Radical-odzywke i szampon, jedynym minusem szamponu jest to ze ciezko rozczesac włosy bez odzywki czy maski oraz wlosy elektryzuja się. Ale pieknie regenerują wlosy i skóre głowy no i zapach pozostawia cudny świeży ziołowy:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzorczq

Całkiem niezłe jest również skincode - szczególnie krem przeciwzmarszczkowy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mavies

A jaka według was jest najlepsza maska do włosów? Kiedyś używałam Radicala ale nie jestem jakoś bardzo zadowolona :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita56

chętnie polecę do zniszczonych włosów Seboradin Niger. Świetna kuracja dla włosów, do tego bardzo fajny zapach, balsam do włosów idealnie nawilża moje zniszczone włosy. Każdy chwali produkty tej firmy i się nawet nie dziwie, nie za drogą cenę można zadbać o włosy z widocznym efektem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szampon mineralny Busko Zdrój (mimo posiadania SLS w składzie zrobił dla moich włosów więcej dobrego niż dowolny inny), maski mineralne Planeta Organica, dodatek keratyny do masek i odżywek (świetny na niesforne włosy). Kupiłam ją w ZSK i używana od czasu do czasu świetnie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie olej rycynowy. Wcieram 2-3 godziny przed myciem głowy tak z dwa razy w tygodniu. Włosy są zdrowe, błyszczące i chyba trochę mniej wypadają. Mniej się chyba też przetłuszczają. No i olej rycynowy jest w każdej aptece i kosztuje niewiele,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, olej rycynowy jest niezły :) Niezbyt nadaje się do olejowania włosów, ale do wtarcia w skórę głowy jest dobry. Można go zostawić na noc, wtedy podziała jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pedano

Zdecydowanie polecam kosmetyki Hildegard Braukmann. Powinno być w porządku, kwestia systematycznego stosowania tych samych produktów, a ogólnie u mnie bazując na ich kosmetykach udało się uzyskać całkiem fajny efekt. Przynajmniej aktualnie nie mamy żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basiulka11

Ja kocham 60 sekundową odzywkę do włosów od Great Lengths. Nigdzie sie bez niej nie ruszam. Nie dosc, ze pieknie pachnie, to ma tyle wlasciwosci, ze wygladam zawsze jak po wyjsciu z salonu <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pikando

Hildegard Braukmann ma szampon o nazwie Jeunesse - on poprawia objętość włosów, sprawia, że wyglądają one o wiele lepiej, a przynajmniej tak to wyglądało u mnie. Po prostu - kluczowe znaczenie ma podstawowa pielęgnacja, która rzeczywiście przynosi zadowalające efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pektus

Dokładnie - szampon HB Jeunesse jest genialny. On generalnie ma poprawiać objętość włosów, ale ogólnie widać przy nim zdecydowany wpływ na stan i wygląd włosów. Są one zdrowsze, ładniejsze, w lepszej kondycji, a wszystko uzyskane prostymi krokami. Da się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clod

Mój faworyt to Moroccanoil z olejkiem arganowym. Uwielbiam :) W szczególności kurację. Włosy są gładkie, nie puszą się i łatwo się rozczesują. Dodatkowo można je ułożyć i wygładzić na sucho. Mam małą buteleczkę 25 ml ale jest mega wydajna i mieści się do mojej mini torebki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam swojego wieloletniego ulubieńca, którym jest odżywka do zadań specjalnych i praktycznie każdego rodzaju włosów :) Mowa oczywiście o produkcie Smasrt Touch 12w1

Nie obciąża a nawilża i wygładza, włoski po jej użyciu ładnie się układają i pachną niezwykle luksusowo :)
A co powiecie na temat profesjonalnych kosmetyków Davines? Używałyście?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ci skorzystać z szamponów na bazie konopi.Ogólnie wszelkiego rodzaju kosmetyki na bazie konopi dostarczają zdumiewającego efektu.Skóra staje się odżywiona i odpowiednio nawilżona a włosy stają się mocne.Osobiście korzystam z kosmetyków ze sklepu https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27
Także mogę ci go polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina89912

Przede wszystkim szampon bez silikonu to najzdrowsza opcja dla naszych włosów i do tego, aby spokojnie sobie mogły rosnąć. Im więcej naturalnych kosmetyków, tym lepiej również dla delikatnej skóry głowy. Mnie ostatnio spodobała się oferta na stronie https://yope.me/sklep/szampony.html ponieważ mają świetną ofertę i super cenę za naturalne kosmetyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LeKarina

Ja używam super maski kreatynowej do włosów marki MILA PRO poleciła mi ją Pani fryzjerka i mówiła żebym udała się do hurtowni w Kielcach na ul Panoramicznej. Z tego względu, że mam daleko zamawiam przez neta bo mają taka możliwość :D http://tromax.com.pl/ polecam wam, mają duży wybór kosmetyków profesjonalnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...