Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki dla nastolatek


Gość claudusia93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milena141
No tak, ale jak ktoś nie ma zbytnich problemów z cerą, tylko od czasu do czasu wyskoczy mu krostka? Bo ja właśnie tak mam... Nie będę kupowała kosmetyków z Avonu i Loreal, bo testują na zwierzątkach. Interesuje mnie firma Dax Cosmetics, czyli Perfecta. Pomogła Wam? Podobno oni nie testują...Proszę o odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Gość BloodMary
AVON nie testują na zwierzętach:D Jestem obrońcą praw zwierząt , tak przy okazji :D Testy na zwierzętach są straszne :( Ja będę się trzymać Clearskin bo można go użyć na pojedynczego pryszcza , by nie robić zabiegów na całą twarz :D
Odnośnik do komentarza
Gość Milena141
BloodMary, ja też jestem obrończynią praw zwierząt i muszę Ci powiedzieć, że Avon testuje na zwierzętach. Dowiedziałam się tego na forum wegetarian, na którym wypowiadała się dziewczyna pisząca niedawno pracę magisterską na ten temat i okazało się, że firmy, od których Avon ma kosmetyki testują na zwierzętach.
A tak przy okazji to chciałabym zapytać o takie kosmetyki, które po prostu dbałyby o nastoletnią cerę. :)
Odnośnik do komentarza
Gość incomknko
udaj się do apteki i Zakup żel BEZNACNE. Ja stosuje go jush od ponad dwoch lat . Na początku smarowałam wieczorem i na to wklepywałam jakiś inny krem. Miałam czyściuśka skórę. Potem problem trądziku wrócił ponieważ w czasie wakacji używałam toników z alkocholem i później się opalałam!!!! :( Teraz znowu stosuje beznacne i każdego dnia widzę efekty. ;] planuje również zakupić żel do twarzy garnier czysta skóra.. podobno działa ;
Odnośnik do komentarza
Gość BloodMary
"Nie będę kupowała kosmetyków z Avonu i Loreal, bo testują na zwierzątkach. Interesuje mnie firma Dax Cosmetics, czyli Perfecta. Pomogła Wam? Podobno oni nie testują...Proszę o odpowiedź."

Wiesz co ? Wiesz jakie firmy jeszcze testują? carefree, clean & clear, neutrogena, nizoral, o.b.,

axe, dove, lux, rexona, signal, sunsilk; cif, domestos, omo; algida, flora, hellman's, knorr, lipton, rama, slim fast, vaseline)

colgate, colodent, lady speed stick, palmolive, . Nie obraź się , ale żal mi osób które wymianiają dwie firmy i twierdzą , że ich nie kupią bo testują . Ja też mam swoje źródła informacji . A jadłaś kiedyś taki batonik "Mars" albo "snickers" . One też mają wiele wspólnego z testami na zwierzętach choć nie posiadają składników zwierzęcych , ale o tym pewnie nie wiesz . A jadłaś kiedyś jogurt a może danio ? Bo wiesz " obrońco " wiele jogurtów posiada żelatyne wieprzową lub wołową , ale pani "wegetarianka" pewnie o tym też nie ma pojęcia . Nie musisz się obrażac , ale ja nie potrafię słuchać panienek , które mówią " jestem wegetarianką , nie jem mięsa , jak można jeść mięso , jem tylko ryby ." albo " Jak można obdzierać z futerka biedne zwierzątka , ja mam tylko 2 pary butów ze skóry " A jajka to pewnie też kupujesz pierwsze lepsze . Bo wiesz , są też tak zwane " z wolnego wybiegu " gdzie kury nie są upychane w workach i drastycznie transportowane , ale o tym też nie masz pojęcia, prawda ?Nie oczekuję twojej odpowiedzi bo nie spodziewam się niczego mądrego z twojej strony . Tak na przyszłość to zastanów się nim powiesz , że jesteś obrońcą i nie chcesz krzywdzić zwierząt , bo znasz kogoś kto pisał magistra i rzucił ci dwie nazwy firm testujących , jeśli nie znasz znaczenia tego terminu :)
Odnośnik do komentarza
hejka
jestem matka prawie 10-letniej córki, i chyba po woli zaczyna dojrzewać. Na czole pojawiaja sie jej małe krosteczki, przypominające trądzik, raczej taki ropny, anie suche wągry. Córka chce, by to jej wycisnąć, nie zgadzam się, ale czy są jakieś maści dla niej, któe może zacząć już teraz używać?
Odnośnik do komentarza
zgadzam sie ! ropnych zmian tradzikowych ani zadnych innych nie powinno sie wyciskac bo raczej sie zaszkodzi niz pomoze bo mozna rozniesc bakterie po calej twarzy i zaostrzyc tradzik. mi jakis czas temu dermatolog poradzil zebym kupila w aptece masc Brevoxyl bez recepty. jest do masc ktora naklada sie punktowo na zmiany tradzikowe. po kilku dniach (przynajmniej u mnie) krostu zniknely. ale nalezy uzywac ta masc oszczednie pozniewaz ja uzywalam jej dosc czesto i w dosc duzych dawkach i moja skora byla wysuszona. ale na poczatek i tak najlepiej poradzic sie dermatologa jak zapobiec rozwojowi tradziku;)
Odnośnik do komentarza
Gość marta578
Na pryszcze polecam ci maśc Acne Derm. Jest niedroga (ok 21 zł) i dostępna w aptekach bez recepty. szybko się wchłania smaruje się pryszcze i nie zostawia białych śladów. Rzeczywiście cynk pomaga w zwalczaniu trądziku, to pierwiastek zawarty w wielu ziarnach np z dyni, możesz kupić już gotowe. Wiele pozytecznych informacji o pielegnacji cery trądzikowej znajdziesz na www.acnederm.pl
Odnośnik do komentarza

Kosmetyki dla nastolatek... Każda nastolatka potrzebuje zróznicowanej pielęgnacji, ja mogę polecić serię z bielendy, która jest właśnie skierowana dla młodej cery. Chodzi mi dokładnie o kosmetyki blue matcha ❤️ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...