Skocz do zawartości
Forum

opalanie po samoopalaczu.


Gość moooniczka516

Rekomendowane odpowiedzi

Gość moooniczka516
Witam. Chciałabym opowiedzieć Wam o moim problemie i jednocześnie porposić o radę. Mam jasną karnację więc rok temu w zimę stosowałam samoopalacz. Głownie na twarz i dekolt, na pozosatłe części ciała nie. Wraz z przyjściem lata odstawiłam kosmetyk i zaczęłam polegać na słońcu. Ładnie się opaliłam na brzuchu, rękach, nogach. I nigdzie więcej! :( Mój dekolt i twarz pozostały białe.. Z tego co się domyślam właśnie przez samoopalacz..;/ Teraz (od września) chodzę regularnie do solarium na 10 minut, raz w tygodniu. Mimo to twarz i dekolt nie chcą mi się opalić tak jak pozosatłe części ciała! :( Pomocy! Chciałabym mieć ładną opaleniznę tak jak wszyscy i nie mogę :( Dlaczego tak się dzieje?? I co mogłabym zrobić żeby twarz i dekolt też mi się opalały? Proszę pomóżcie!!! z góry dziekuję i czekam na odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Gość sylwiakrupa
a może żeby pozbyc się tego samoopalacza-zastosuj peeling z płatków owsienych ,śmietany i miodu(papkę nałóż na twarz ,lekko wymasuj i zmyj ciepłą wodą) nawilż np. nanobase po której odzyskasz delikatność i sprężystość skóry.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...