Skocz do zawartości
Forum

fotel masujący Panasonic


Gość MAREK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weroniczka03
Chciałabym również kupić fotel masujący. Zaraziłam się nim jak byłam w Spodku na targach fryzjerskich. Spróbowałam i super odprężenie. Niestety nie pamiętam już jaka to była firma. Może macie taki fotel i pomoglibyście mi coś wybrać, nie jest to tani wydatek i nie chce źle trafić. Ale z Panasonica raczej nie kupie - 10 tyś za fotel to już przesada.:o
Odnośnik do komentarza
Ja sobie kupiłam fotel masujący jako prezent pod choinkę (taki wcześniejszy bo już na początku grudnia) i jestem z niego bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na massmedic bo też nie chciałam wydawać na niego fortuny, mój kosztował niecałe 4 tysiące (ale są tańsze). Generalnie od dłuższego czasu mam lekkie problemy z kręgosłupem, z powodu siedzącego trybu pracy i taka krótka sesja co wieczór po powrocie do domu naprawdę jest niesamowicie relaksująca.
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciała fotel masujący z wypustkami. Ma kuleczki, jest regulowany, można sobie intensyfikować kilka rodzajów masażu. Poza tym jest na pilota i wygląda mega wygodnie. Obawiam sie tylko, że spędzałabym w nim całe dnie;)

Odnośnik do komentarza

Ja z fotela masującego korzystam w ramach uzupełnienia zabiegów u masażysty. Generalnie fajny sprzęt, czuję się dużo lepiej niż wtedy, kiedy tylko chodziłam na zabiegi (mam problemy z kręgosłupem), więc uważam, że warto. Oprócz tego, że ogranicza ból, to fajny patent na relaks i regenerację po całym dniu pracy. Kupiony w internetowym sklepie Casada. Mają różne fotele do wyboru, ja mam ten z wyższej półki cenowej, ale można wybrać też tańsze modele. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...