Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość elwiram

Zabiegi i kremy na zmarszczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Borówka
W dniu 30.01.2022 o 07:32, Gość Grajka napisał:

Tylko merz special

lepiej w internecie czy w aptekach kupować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja456

Mam po odchudzaniu trochę rozstępów i chyba skorzystam z zabiegów medycyny estetycznej w tym centrum https://www.cmed.pl/ . Najchętniej pozbyłabym się rozstępów jak najszybciej, tak żeby na lato spokojnie, bez wstydu założyć bikini.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wilczek

Miałam zmarszczki wypełniane botoksem, polecam klinike Dermed w Łodzi i szczególni dr Dorotę Żukowską to ona mi je wypełniała, efekt świetny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibi

Kupiłam krem Tremella od Efektimy z ekstraktami z grzyba azjatyckiego działającego jak kwas hialuronowy. I widzę różnicę - kiedyś moja skora twarzy była bardzo brzydka, szara, sucha, teraz mam twarz pełna blasku, jest nawilżona, jest po prostu zadbana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OwocowaMama

ja też lubię te drażetki Merz Spezial, dwie dziennie i spokój z niedoborem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wodna12

Ja korzystam z zabiegów w gabinecie kosmetycznym w Kórniku pod Poznaniem - https://senso-gabinet.pl/. Pani kosmetolog Danuta Jaworska podchodzi do każdego zabiegu z pełnym profesjonalizmem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Luśka

Kremy, kremy, kremy!    Zadbać trzeba też od WEWNĄTRZ!!!!!! Polecam suplementację kolagenu. Seria Beauty od Collibre, to moje odkrycie ostatniego roku! Efekty fantastyczne, dlatego gorąco polecam!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących warto zapisać się do Olmedical,Pani Anita z wielkim zaangażowaniem podeszła do mojej twarzy, zabieg odbył się w miłej atmosferze, a ja mogę cieszyć się teraz pięknym efektem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zmarszczki ja jestem zadowolona z kosmetyków z czerwonej serii od https://www.herbapol-polana.com/ . Mam krem na dzień, na noc, krem pod oczy i serum o działaniu liftingującym. Skóra wyraźnie wygładzona, napięta, zmarszczki oceniam na mniej widoczne o 50% już a używam nie tak długo wcale taki zestaw. Warto przetestować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A o zabiegu Noon anti aging słyszałyście? To terapia przeciwstarzeniowa. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnych, można rozwiązać wiele problemów skórnych takich jak starzenie się, hiperpigmentacja,  utrata elastyczności, przebarwienia. W salonie Mała Klinika Urody  w Gdańsku możecie wykonać zabieg Noon anti aging pod okiem profesjonalistów i przy użyciu najlepszych preparatów. Na ich stronie https://malaklinikaurody.pl/  znajdziecie więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna

Kochane, co do zmarszczek to fajne są produkty golden placenta od bielendy 🙂 U mnie w rodzinie są kobitki w różnym wieku, akurat wszystkim zakupiłam te kremiki i każda, powiedziała mi że widzi różnicę w swoim stanie skóry!  Seria zaczyna produkty przeciwzmarszczkowe od wieku 40+ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linda

Ja na zmarszczki stosuję botox 🙂 To jest najlepszy sposób wg mnie! U mnie działa cuda i wygładza idealnie twarz, która wciąż pozostaje naturalna 🙂 Poczytajcie sobie o zabiegach na zmarszczki https://www.klinikasfera.pl/botox/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystyna45

Mi ostatnio koleżanka poleciła krem w takim złotym opakowaniu, z Bielendy, golden placenta 40+ krem nawilżająco – wygładzający. On jest i na dzień i na noc. Używam dopiero od tygodnia, ale widzę już pierwsze efekty. Przede wszystkim skóra jest nawilżona i wygładzona. Niestety moja skóra potrzebuje teraz wsparcia, już nie jest taka elastyczna co kiedyś, ale ten krem zdaje egzamin w moim przypadku. Dlatego również go polecam innym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jenny

Jeśli chodzi o kremy, to mogę Ci polecić krem z bielendy, dokładnie z linii golden placenta. Wygładzająco- nawilżający krem 40+ 🙂 Wiem, że napisałaś , że masz 37  lat, ale taki krem nie zaszkodzi, a nawet pomoże! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Borecka

Jak szukasz dobrego zabiegu na zmarszczki, żeby efekt był jednak wypełnianie zmarszczek. Mnie wypełniła cudnie zmarszczki dr Dorota Żukowska z łódzkiej kliniki Dermed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia39

Olejek Busajna - na ujędrnienie i spłycenie zmarszczek nie poznałam lepszego. Od ciąży smarowałam nim brzuch, bo jest silnie ujędrniajacy i pomaga przy ściągnięciu ciązowej rozciągniętej skóry. Spróbowałam wtedy na twarz, bo jak rece całe były w olejku, to przy okazji smarowałam, efekty były takie rewelacyjne, że na brzuch już nie stosuje , bo nie trzeba, fajnie wygląda, ale na twarz stsuje zamiast kremu na noc Mega!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiola88

W ramach mojej walki z powstającymi zmarszczkami ostatnio zdecydowałam się na zabieg biostymulatorów tkankowych w Gabinecie Kosmetologicznym NK w Tychach https://www.gabinetkosmetologicznytychy.pl/kontakt i bardzo się cieszę. Zabieg był bardzo przyjemny, bezbolesny i co najważniejsze działa! Przeprowadzony był bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Mogłam się zrelaksować wiedząc, że jestem w rękach profesjonalistów i czekać na efekty. Moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej, jest bardziej napięta i promienna. Bardzo polecam!   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dusia

Polecam kremy 40+ z bielendy, dokładnie z serii golden placenta 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gocha

Ja polecam kremik odżywczo regenerujący z amvi cosmetics 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roksana

Z całego serca polecam serię golden placenta od bielendy 🙂 Widać poprawę, ale także stopowanie starzenia się skóry. Seria jest podstosowana pod wiek danej osoby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi