Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.04.2021 o 14:17, Gość Pilnika napisał:

Mnie genialnie pomogły zabiegi z mesoBOOST. Kilka razy korzystałam z zabiegów w salonie i dokupiłam sobie kosmetyki do stosowania w domu dla zachowania najlepszych efektów.  Kosmetyki z mesoBOOST to produkty i zaawansowane zabiegi bazujące na potrójnym kwasie hialuronowym, pobudzające potencjał młodości. 

A który zabieg od nich polecasz? Słyszałam o tym mesoBoost o mojej kosmetyczki. Chciałabym spróbować, bo mimo że jestem w kwiecie wieku moja skóra wydaje się dużo starsza. Niestety pojawiają się już też drobne zmarszczki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gruszka96

Ja wychodzę z założenia, że zawsze warto stawiać na sprawdzone produkty. Przecież jeśli chodzi o racjonalne podejście do tematu walki ze zmarszczkami, to nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek ryzyko. Najlepiej będzie, jeśli już teraz zajrzycie na  https://www.hadalabotokyo.pl/pl/beauty-blog/zmarszczki-senne-na-twarzy-szyi-i-dekolcie--jak-sie-ich-pozbyc/ i same się przekonacie, jak dzisiaj najskuteczniej usunąć zmarszczki senne. Okazuje się, że przy wsparciu marki Hada Labo Tokyo możecie zdziałać naprawdę wiele w szybkim czasie. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o zabiegi to najefektywniejsze są zabiegi medycyny estetycznej, a właściwie anti-aging. Regularnie wykonywane zabiegi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego ( wampirzy lifting) , czy odżywczych koktajli. Pod oczy albo fibryna bogatopłytkowa, albo sunekos. PROFHILO jest genialne na odzyskaniem utraconego owalu twarzy. I botoks albo mezobotoks profilaktycznie, aby zmarszczki nie powstawały.

Odnośnik do komentarza

Kolagen jeszcze jest wskazany antyzmarszczkowo- nawilża i napina skórę, zmarszczki się wolniej pojawiaja a te któe już są sie spłycają. Do tego pomaga na stawy . najlepszy jest podobno kolagen z ryb morskich - takiego uzywam , piję kolagen Morski Peptide firmy Zarapharm , widze efekty w poprawi ruchomości stawów, napicia skóry. Ale efekt nie przyszedl po kilku dniach stosowania, trzeba trochę poczekać na efekty , jednak warto bo sa zauważalne

Odnośnik do komentarza

Kremy i naturalne olejki stosuje codziennie, ale też staram się raz w miesiącu robić zabieg endermologii, który super poprawia napięcie i jędrność skóry, poprawia owal twarzy, dla mnie rewelacja.  W Warszawie chodzę do salonu Mariposa, https://endermologia-warszawa.pl/  bardzo dobry salon , miła, przyjemna atmosfera no i co ważne sa efekty :)

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie polecam wszelkie zabiegi z wykorzystaniem mezoterapii igłowej, a przede wszystkim osocza bogatopłytkowego PRP. Rewelacyjne efekty. Ja chodzę zawsze jako modelka do Polskiego  Instytutu Medycyny i Kosmetologii. Zabieg wykonywany jest podczas szkolenia z zakresu mezoterapii igłowej czy bistymulatorów czy innych tematów z zakresu ???????? estetycznej i regeneracyjnej. https://pimik.pl/szkolenia/prp-prp-prp-i-laczenie-poszczegolnych-frakcji-z-ha-lub-produktami-do-mezoterapii-iglowej/

Odnośnik do komentarza
Gość Naturalnie

Nagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiemNagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiem

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2020 o 12:42, Gość helcia napisał:

ja nie mam jeszcze 40 lat więc nie stosuje zabiegów ani specjalnych kremów, na razie biorę medere anti aging i widzę że skóra wygląda coraz lepiej... trochę się boję jak bym wyglądała po tych zabiegach medycyny estetycznej za np kilkanaście lat... u moich kolezanek jest masakta 

Do tego może Merz Special w ramach profilaktyki witaminowej polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...