Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

witam jeszcze nie zdarzyłam wszystkiego przeczytać może sie powturze ale mam nadzije ze nie bedzieciecie na mnie zdenerwowani... Mam pare pytań jak np. jak jest 1 dzień jest 1 seria po 6 to czy jak ja zrobie na każdą noge odrazu 6 powturzeń i na 2 tak samo to bee miała inne efekty niż tak jak jest wcześniej rozpisane
a 2 pytanie co można jeszcze zrobieć by efekty były szybciej widziane....

z góry dziękuje i czytam dalej co było wcześnie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
jak to pamietac o nich? robisz je albo nie robisz:rol: jesli robisz to raczej nie zapominasz. a efekty widac najbardziej po zakonczeniu całego cyklu, wczesniej oczywiscie tez, ale nie ma scisłej reguły, ze np po tygodniu zobaczysz okreslone zmiany, wszytsko zalezy od twojej budowy, tkanki tłuszczowej, sprawnosci miesni brzucha itp.
a6w jest bardzo skuteczne ale wymaga duzego poswiecenia i samozaparcia.
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Mam takie małe pytanie do tych bardziej "zorientowanych" osób. Mianowicie, czy ćwiczenie "Krzesełko" (opieramy się plecami o ścianę i tak jakby "siadamy" w powietrzu) da jakieś dodatkowe efekty? Mam zamiar od jutra zacząć ćwiczyć A6W a wyczytałam jeszcze gdzieś że to Krzesełko bardzo dobrze działa na mięśnie ud, pośladków i na niektóre mięśnie brzucha. Tylko nie wiem czy to prawda. Wypróbował to już ktoś z Was?:)
Odnośnik do komentarza
frenchvanilla, z tego co czytałem, to tzw. krzesełko jest przede wszystkim ćwiczeniem na mięśnie nóg (szczególnie łydek) i bardzo dobrze wpływa na wyskok. Pan Administrator pisał również, że nie ma żadnych zastrzeżeń do robienia różnych innych ćwiczeń razem z A6W (dodatkowe brzuszki jeżeli nie "wystarcza" nam rozpiska zamieszczona na stronie).
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Odwiedziłam kilkanaście innych stron na temat A6W i mam pewne wątpliwości. 50% twierdzi, że te ćwiczenia tylko wzmacniają mięśnie a tkanki tłuszczowej albo w ogóle nie spalają albo znikome ilości. A drugie 50%, że to rewelacyjne ćwiczenie dla osób pragnących płaski brzuch itp. To jak to w końcu z tą a6w jest?...:confused:
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Mam właśnie 14 dzień "szóstki" Weidera. I, co mnie bardzo dziwi, nie widzę jeszcze absolutnie żadnych efektów! Nie mówcie, że źle wykonuję te ćwiczenia. Kilka razy przeczytałam opisy poszczególnych ćwiczeń, ćwiczę nawet przy lustrze, żeby mieć pewność, że wykonuję je poprawnie. Czy to możliwe, że efektów jeszcze nie ma? :uhoh:
Odnośnik do komentarza
no teoretycznie takiej sytuacji byc nie powinno, ja w 14 dniu widziałam juz efekty dosc znaczne. Nie wiem moze sprawa indywidualna. Od jakiego 'stanu' miesni czy tkanki tluszczowej w tych rejonach zaczynasz? Moze po prostu musi minac wiecej czasu az zobaczysz rezultaty.
Stosujesz jakąs diete? Sposob odzywiania a przede wszystkim ilosci i pory spozywania posiłków tez moga tu byc decydujace.
A moze ten trening nie jest dla Ciebie po prostu odpowiedni. Na mnie działał genialnie, wiec nie wiem co Ci poradzic:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Cóż nie jestem jakoś specjalnie "puszysta", choć nie zaszkodziłoby mi zgubić tych kilka centymetrów. Mięśnie... Hmm... No wcześniej nie robiłam żadnych ćwiczeń na mięśnie brzucha, jeśli o to chodzi. Dieta. Żadnej specjalnej. Nie jem słodyczy, tłustych pokarmów, częściej gotowane niż smażone, nie jestem wegetarianką. Staram się ograniczać porcje tak, żeby nie być po posiłku "pełna".
Poczekamy do końca zestawu. Może za jakiś tydzień coś będzie widać. Czytałam na innym forum, że ktoś zobaczył efekty dopiero po 30 dniach, więc ze mną aż tak źle to chyba jeszcze nie jest :shy:
Odnośnik do komentarza
Gość Martynusia
Dodzie, polecam: rower.... tysiące obrotów robi swoje, tylko pamiętaj, obroty muszą być na wysokich przełożeniach, tak żeby leciutko szlo, a nie żeby trzeba ostro naciskać na pedały... mi centrymetry lecą w oczach jezdzac latem na rowerze
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...