Skocz do zawartości
Forum

Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Podczas ostatniej miesiaczki (4dzien)współżylam z chłopakiem i doszło do wytrusku.14dc zauważyłam śluz z odrobiną krwii do tego straszny ból podbrzusza z lewej strony.Spore białe upławy.Dziś mija 34 dc i nie mam miesiaczki. Zauważyłam, że również zmiany w piersiach są dość wrażliwe i maja niebieskie żyły przechodzące przez całe piersi. Od jakiegoś tygodnia mam problemy z pęcherzem,częstomocz oraz straszne ból podczas oddawania moczu.Czy to moze powód ze okres się spóźnia czy raczej ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 dni temu podczas stosunku, prezerwatywa pękła, była na niej sperma. Był to 15 dzień cyklu, cykle trwają u mnie bardzo różnie (26-34 dni). Dlatego nie umiem określić czy miałam wtedy dni płodne. Następnego dnia rano wzięłam tabletkę dzień po "ellaOne", w nocy, po około 13-15 godzinach wymiotowałam. I tutaj ma dwa pytania- czy możliwe ze tabletka nie zdazyla sie wchłonąć? I drugie pytanie- czy możliwe ze doszlo do zaplodnienia jeśli podczas stosunku mialam już owulacje?

Odnośnik do komentarza

Witam. Jakie jest prawdopodobieństwo, że test ciążowy może wyjść fałszywie dodatni ? Moja dziewczyna od roku boryka sie z zapaleniem pechęża objawy to pieczenie, bolesność oddawania moczu, mocz z krwią, bolesność przy stosunku, ( brała szerg różnych lekarstw antybiotykow globulek) 3 tygodnie temu podczas stosunku pękła nam gumka, spóźnia jej sie okres 3 tygodnie ma bolesność piersi, wzmożony apetyt, uczucie zimna i ciepła. Czy test ciązowy mówi prawde czy jest on fałszywie dodatni przez te leki

Odnośnik do komentarza

Witam! Dzisiaj odbyłam stosunek z partnerem ( 5-ty dzień cyklu). Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i doszło do wytrysku. Po stosunku prezerwatywa utknęła do połowy w pochwie a sperma ściekła z niej na uda moje i partnera i została starta ręcznikiem papierowym. Prezerwatywa nie była pęknięta. Czy są duże szanse na ciążę?

Odnośnik do komentarza

W ostatnie dni okresu kochałam się z chłopakiem. Był to ostatni dzień okresu, i później dwa kolejne dni. Każdy ze stosunków był przerywany. Niby nic nie pociekło. Były to dni 17, 18 i 19 stycznia. Mam okresy regularne, co 28 dni. Wiem, że plemniki mogą dozywac w ciele kobiety max 7 dni, czyli moga dojść do dni płodnych, aktualnie jest to mój 3 dzień plodny. Zauważyłam dużą ilość wydzieliny.Jest ona koloru mlecznego, ciagnaca, lepka.Bolą mnie jajniki,glowa i plecy u dolu.Moze to oznaczac ciaze?

Odnośnik do komentarza

Witam, od dwóch lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne daylette. Codziennie zapisuje wzięta pigułkę. Dzisiaj(sroda) zauważyłam, że zapomniałam wziąć jednej pigułki, poniedziałkowej lub wtorkowej, a w nocy z wtorku na środę współżylam z chłopakiem. W ulotce napisane jest, że w razie pominięcia tabletki w 3 tygodniu zaleca się wzięcie dwóch na raz, pominięcie placebo i zaczecie nowego opakowania. Tak też zrobiłam, nie wiedząc, która tabletkę pominąłem. Czy duze jest ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, Po 5 latach brania tabletek antykoncepcyjnych odstawilam je w grudniu. Pierwszy normalny okres w styczniu mialam 21 dnia cyklu, natomiast teraz nic. Zdążyło mi sie współżyć raz natomiast byl to stosunek zabezpieczony prezerwatywa i nie doszło do wytrysku. W tym momencie jest juz 34 dzien cyklu, natomiast odczuwam dziwne klucie w podbrzuszu i oslabienie organizmu. Pare dni temu pojawil sie mleczny sluz, teraz raczej sucho. Czy to moga byc objawy ciazy?

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem. W sobotę kochałem się że swoją dziewczyną. Podczas seksu uzywalismy prezerwatywy. Przed końcem ściągnąłem ją i skończyłem na jej brzuchu. Boimy się jednak że jakimś cudem trochę mogło spłynąć w jej okolice intymne. Czy jest możliwość aby bez penetracji doszło do ciąży? Dziewczyna dzisiaj nie najlepiej się czuje, boli ją głowa i gardło oraz podejrzewa gorączkę. Proszę o pomoc i uspokojenie. Poprzedni okres wyjątkowo się jej spóźnił o 3 dni (28 dniowe cykle) i dostała 27.01

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, Mam taki problem, który bardzo mnie nurtuje. Ostatnio kochałam się z chłopakiem, to był nasz w zasadzie drugi raz. Oczywiście zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, z tego co wiem założył ją dobrze, z pewnością się nie zsuneła, byla kupiona w aptece. W czasie tych dwóch stosunków generalnie do wytrysków nie doszło. Czy jest jakaś możliwość zajścia w ciążę? Szukałam na internecie odpowiedzi, ale ludzie przeróżnie piszą. Jakoś po prostu się boję. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam :) 10 dni temu doszło do owulacji, niestety okazało się, że miałam prezerwatywę w sobie której nie zauważyłam po stosunku. Przez kilkanaście dni bałam się, że doszło do zapłodnienia. Zrobiłam dzisiaj test beta hcg. 10 dni po owulacji mam wynik <1 Czy to na bank oznacza, że nie jestem w ciąży? Czy powinnam powtórzyć badanie?

Odnośnik do komentarza

Witam. Niedawno z moim chłopakiem uprawialismy petting. Jednak ja byłam w majtkach i legginsach a on w bokserkach. Nie doszło do wytrysku ale czułam że zarówno jego jak i moje majtki są wilgotne. Od kilku dni mam objawy ciąży! Czy to możliwe?! Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj uprawiałem seks z moją dziewczyną, zabezpiczylismy sie lecz prezerwatywa pękła.. Dziewczyna miala raczej dni niepłodne, bo wlasnie wydawało nam sie ze okres tego dnia rano sie skonczyl, lecz po stosunku okres znowu sie rozpoczął czy szanse na zapłodnienie? Preejakulat dostał sie do środka ale niewiele.. Czy jest szansa ze pare minut bo dostaniu sie go do srodka wyplynał razem z krwią ? Czy w takiej sytuacji warto wziac tabletke "dzien po"? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~k...l
Witam, od dwóch lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne daylette. Codziennie zapisuje wzięta pigułkę. Dzisiaj(sroda) zauważyłam, że zapomniałam wziąć jednej pigułki, poniedziałkowej lub wtorkowej, a w nocy z wtorku na środę współżylam z chłopakiem. W ulotce napisane jest, że w razie pominięcia tabletki w 3 tygodniu zaleca się wzięcie dwóch na raz, pominięcie placebo i zaczecie nowego opakowania. Tak też zrobiłam, nie wiedząc, która tabletkę pominąłem. Czy duze jest ryzyko zajścia w ciążę?

Moim zdaniem nie

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~i...m
Witam,
Po 5 latach brania tabletek antykoncepcyjnych odstawilam je w grudniu. Pierwszy normalny okres w styczniu mialam 21 dnia cyklu, natomiast teraz nic.
Zdążyło mi sie współżyć raz natomiast byl to stosunek zabezpieczony prezerwatywa i nie doszło do wytrysku. W tym momencie jest juz 34 dzien cyklu, natomiast odczuwam dziwne klucie w podbrzuszu i oslabienie organizmu. Pare dni temu pojawil sie mleczny sluz, teraz raczej sucho.
Czy to moga byc objawy ciazy?

Ja też tak miałam. Myślałam że jestem w ciąży. Poszłam do lekarza ciąży nie stwierdził. Ogólnie wtedy. 3 tyg mi się okres spóźnił.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~m...l
Mam pewien problem. W sobotę kochałem się że swoją dziewczyną. Podczas seksu uzywalismy prezerwatywy. Przed końcem ściągnąłem ją i skończyłem na jej brzuchu. Boimy się jednak że jakimś cudem trochę mogło spłynąć w jej okolice intymne. Czy jest możliwość aby bez penetracji doszło do ciąży? Dziewczyna dzisiaj nie najlepiej się czuje, boli ją głowa i gardło oraz podejrzewa gorączkę. Proszę o pomoc i uspokojenie. Poprzedni okres wyjątkowo się jej spóźnił o 3 dni (28 dniowe cykle) i dostała 27.01

Do ciąży pewnie nie doszło a Twoja dziewczyna jest po prostu chora. Niech idzie do lekarza rodzinnego się przebadać. Z przeziębienia też będzie się okres spóźnił.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~f...m
Witam serdecznie,
Mam taki problem, który bardzo mnie nurtuje. Ostatnio kochałam się z chłopakiem, to był nasz w zasadzie drugi raz. Oczywiście zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, z tego co wiem założył ją dobrze, z pewnością się nie zsuneła, byla kupiona w aptece. W czasie tych dwóch stosunków generalnie do wytrysków nie doszło. Czy jest jakaś możliwość zajścia w ciążę? Szukałam na internecie odpowiedzi, ale ludzie przeróżnie piszą. Jakoś po prostu się boję. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeżeli prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się, była dobrze założona i dodatkowo nie było wytrysku to szans na ciążę nie ma.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~k...l
Witam :)

10 dni temu doszło do owulacji, niestety okazało się, że miałam prezerwatywę w sobie której nie zauważyłam po stosunku. Przez kilkanaście dni bałam się, że doszło do zapłodnienia. Zrobiłam dzisiaj test beta hcg. 10 dni po owulacji mam wynik <1 Czy to na bank oznacza, że nie jestem w ciąży? Czy powinnam powtórzyć badanie?

<br />
No na bank to nie

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

~w...l
Witam. Niedawno z moim chłopakiem uprawialismy petting. Jednak ja byłam w majtkach i legginsach a on w bokserkach. Nie doszło do wytrysku ale czułam że zarówno jego jak i moje majtki są wilgotne. Od kilku dni mam objawy ciąży! Czy to możliwe?! Proszę o pomoc!

Przez ubranie nie zachodzi się w ciążę. :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Fisher
Witam. Wczoraj uprawiałem seks z moją dziewczyną, zabezpiczylismy sie lecz prezerwatywa pękła.. Dziewczyna miala raczej dni niepłodne, bo wlasnie wydawało nam sie ze okres tego dnia rano sie skonczyl, lecz po stosunku okres znowu sie rozpoczął czy szanse na zapłodnienie? Preejakulat dostał sie do środka ale niewiele.. Czy jest szansa ze pare minut bo dostaniu sie go do srodka wyplynał razem z krwią ? Czy w takiej sytuacji warto wziac tabletke "dzien po"? Pozdrawiam

Wiesz w czasie okresu też można zajść w ciążę jeżeli ma się krótkie cykle. No wszelki wypadek może lepiej wziąć tabletkę.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość i......m

angela325
~i...m
Witam,
Po 5 latach brania tabletek antykoncepcyjnych odstawilam je w grudniu. Pierwszy normalny okres w styczniu mialam 21 dnia cyklu, natomiast teraz nic.
Zdążyło mi sie współżyć raz natomiast byl to stosunek zabezpieczony prezerwatywa i nie doszło do wytrysku. W tym momencie jest juz 34 dzien cyklu, natomiast odczuwam dziwne klucie w podbrzuszu i oslabienie organizmu. Pare dni temu pojawil sie mleczny sluz, teraz raczej sucho.
Czy to moga byc objawy ciazy?

Ja też tak miałam. Myślałam że jestem w ciąży. Poszłam do lekarza ciąży nie stwierdził. Ogólnie wtedy. 3 tyg mi się okres spóźnił.

Ale czy ciaza jest w ogole mozliwa skoro prezerwatywa nie zostala naruszona, nawet nie bylo zreszta wytrysku?
Dodam ze zrobilam dwa testy ciążowe po ponad miesiacu od stosunku - oba wyszły negatywne, jedna kreska bardzo wyraźna. Czy moge wierzyć testom skoro nadal nie mam miesiaczki?

Odnośnik do komentarza

Wiesz z tymi testami jest różnie. Mi osobiście zawsze pokazywały prawdę. Choć ostatnio, tylko że po wyznaczonym czasie zrobiły się pozytywne. Tylko że wiedziałam jak powinien wyglądać test w przypadku prawdziwej ciąży. Najlepiej to zawsze pójść do lekarza, choć i to czasem ale to bardzo rzadko też nie daje 100% pewności.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Hej. Jestem ciekawa czy mogę być w ciąży jesli przed okresem i po okresie wspolzylam z finiszem do tej pory. Cykle mam nie regularne 28dni. Robiłam testy 3 razy jeden wyszedł pozytywnie a dwa nie. W dodatku czasami czuje sie dziwnie. Nie raz pobolewa mnie podbrzusze z lewej strony tak jakby kopanie. Z tego kalkulatora w necie wychodzi
jestem w ciąży 3tygodnie. Okres dostałam 03.02.2016. Czy mogę być pewna ze jestem w ciąży proszę o szybka odp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...