Skocz do zawartości
Forum

Młody człowiek z brakiem ochoty na seks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata. Mam problem. Mam chyba zbyt niskie libido. Nie mam ochoty na seks. A raczej mam ja bardzo rzadko. W ogole nie mam checi do zycia. Strasznie sie zapuscilem. Pije piwo lub dwa dziennie. Moja dieta jest straszna. np pierwszy posilek o 14(np pomidorowa, frytki albo cos w ten desen) i kolacja o 23 (10kromek). czesto jade wlasnie na dwa posilki dziennie mimo ze nie pracuje i mieszkam z rodzicami. sportow praktycznie nie uprawiam. Mam nerwice i przez to ciezko mi znalezc prace bo wtedy jestem kłebkiem nerwow. I ogolnie w zyciu mi sie nie uklada. A teraz jeszcze ten spadek libido. Dzisiejsza sytuacja: leze z dziewczyna, pomizialismy sie i mi stanał. Ona zaczeła mi robic loda. Ale problem w tym ze nie czulem podniecenia(niby stanal ale to takie troche na siłe). zaraz zaczalem jej robic minetke zeby była mokra przed seksem. ale podczas minetki resztki podniecenia minely i chyba nie musze mówic co było dalej. czuje sie zle. to faceci zawsze powinni miec ochote na seks. tak sie przyjeło. a ja nie mam jej tak czesto jakbym chcial i mi z tym mega zle. Byłbym naprawde bardzo wdzieczny gdyby odpisal mi jakis specjalista. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć, generalnie powinieneś "wziąć się za siebie", tzn. odwiedzić lekarza specjalistę endokrynologa, bo za męskie libido odpowiada testosteron, może masz zaburzenia hormonalne i stąd problem. Poza tym stomatolog - mężczyzna powinien być zadbany. Zacznij biegać, chociaż 10 minut dziennie. Poza tym znajdź sobie zajęcie, które będzie Ci dawało satysfakcję z działania.

Odnośnik do komentarza

Na spadek libido wpływają:
-hormony
-zła dieta
-stres, przemęczenie
- nałogowa masturbacja
- nadużywanie alkoholu, palenie papierosów
- inne choroby.

U Ciebie w pierwsze czołówce stoi okropna dieta i stres.

To powinieneś zmienić w pierwszej kolejności. Tzn. jedz mało, ale często, 5 posiłków dziennie, zdrowiej przede wszystkim, odstaw piwo, a przynajmniej ogranicz się do 1-2 na tydzień.

Zacznij się ruszać, już zwykły spacer pół godzinny poprawi Ci krążenie, a co za tym idzie penis stanie na wysokości zadania.

Jak to nie pomoże wtedy udaj się do endokrynologa.

Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...