Skocz do zawartości
Forum

Bardzo mocne NOCNE POCENIE SIĘ


508A

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, mam 29 lat i borykam się z tym problemem dłuższy czas. Myślę, że od ok 10 lat. Bardzo mocno się w nocy pocę. Wygląda to tak, że muszę zmienić poszewki oraz prześcieradło. Materac pode mną też jest mokry więc daję na niego ręcznik. Piżama do wykręcenia. Pocę się wszędzie, nawet na piszczelach ale tak jakbym wyszła spod prysznica. Jest to bardzo niekomfortowe. Aktualnie zażywam tabl Cerazette, ponieważ karmię córcię. Widzę, że od kiedy je biorę (zaczęłam 2 opakowanie) pocę się mocniej. Kiedyś próbowałam zaobserwować jak to wygląda podczas cyklu miesiączkowego ale nie zauważyłam, że są momenty kiedy jest to mocniej. Oczywiście są noce "suche". Tarczyca ok, wynik w normie, usg także. W ciąży się nie pociłam. Myślę, że ma to związek z hormonami ale jakimi? TSH na pewno nie. Pomóżcie bo jest to bardzo niemiłe.

Odnośnik do komentarza

wynik tarczycy miedzy 2 a 4, w normnie jezeli chodzi o normy podane na wyniku. Ja mysle ze to jakies hormony bo np zaczelam brac tabl antykoncepcyjne 1-skladnikowe-bo karmie dziecko i praktycznie co noc musze sie przebierac. Masakra jak dla mnie. Do jakiego lekarza powinnam sie zglosic?
Jak mialam problem z zajsciem w 1 ciaze robilam duzo badan krwi w tym hormonow i byly za niskie badz wysokie(tsh, ft3 ft4 ok)

Odnośnik do komentarza

Pocenie sie to objawy raka ,ale skoro nie masz takich diagnos stawianych przez lekarzy to moze byc to zachwianie hormonalnej rownowagi a ta jest normalne przy przekwitaniu
Takie silne pocenie moze zdazac sie przy abnormalnym wczesnym przekwitaniu
Pocenie sie to takze objaw pojawiajacy sie po spozytym alkoholu to dla tych co sie poca a nie musza sie obawiac raka
Ja rowniez sie poce ale tylko po alkolholu i to solidnie bo musze zmieniac pizame oczywiscie gore ,zeby ktos nie myslal ze to siusiu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...