Skocz do zawartości
Forum

Kochałam się z kolegą mojego syna


Marta381

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od początku uznałam to za fantazję...,ale nie o takich cudach tu czytałam,dla mnie to może być niewiarygodne ,dla kogoś innego nie,

ale mieć przez 20 lat małżeństwa seks liczony w sekundach,to nie do pozazdroszczenia...,ale mówi się trudno,można było męża namówić na wizytę u seksuologa,

co do spełniania oczekiwań w małżeństwie ,to nigdy nie są one spełniane w 100% ,nie tylko w dziedzinie seksu,
nawet czasami wręcz się wykluczają.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Pangolin2
Katrin3
A ja myślę, że Marta381 próbuje nas wkręcić ;)

Hahahahaha ! Całkowicie się z tym zgadzam. Jestem absolutnie przekonany, że Marta naczytała się erotycznych romansideł, jakich teraz pełni w księgarniach i opisuje nam swoje marzenia i fantazje. Jak się przeczyta wszystkie jej posty, to u niej w domu więcej się ostatnio wydarzyło w temacie seksu i nagości niż inni mają przez lata :P Zupełnie też nie rozumiem po co chce seksu z mężem jak go ma z tym rzekomym dwudziestolatkiem . Jaja z Was sobie robi i tyle . Raz córka na golasa, potem młody kochanek a teraz mąż fujara - a ja w to wszystko wierzę jak w mariacką wieżę !!!!!!!!!!!!!! :D

Pangolin, a dlaczego sądzisz, że coś takiego nie mogło się wydarzyć? Marta wcale nie opisała jakiś wybitnych seksualnych wyczynów, a zwykły dobry seks. Aż tak złe masz zdanie o życiu seksualnym Polaków ? ha ha
Marta chciała seksu z mężem, bo seks z młodym chłopakiem ją rozochocił, poza tym z tego co zrozumiałam, seks uprawiali tylko raz. Może gdzieś w środku nie chce zdradzać męża, chciała się z nim kochać...a wyszło jak wyszło. Teraz już wie na pewno, że z tej mąki chleba nie będzie i możliwe, że da sobie zielone światło na małolata ; )
Co do tej córki, to dziwne, fakt. Było spore zbulwersowanie, że lata na golasa...a tymczasem mama robi takie akcje ; )
No cóż...mamie też się coś należy ; )

Dlaczego uważacie, że to blaga? Bo czterdziestolatka nie może się spodobać dwudziestolatkowi? Oj może może...

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Drzewianin, '' ten biedak'' też rani, nie umie ani pić, ani uprawiać miłości. Prostak i tyle. Choć coś w nim może jest skoro związek trwa od ponad 20 lat.. mnie martwi raczej to przeświadczenie Marty, że to się nie wyda, chłopaki lubią się chwalić zdobyczami, a atrakcyjna mamuśka kumpla to niezła zdobycz, jak się to wyda, raczej kiedy się wyda, to syn nie będzie miał życia w swoim środowisku.. Zwłaszcza skoro jest cichym domatorem to się nie obroni. A w takich sytuacjach wychodzi na jaw wszystko, zwłaszcza pikantne szczegóły niestety

Odnośnik do komentarza

Ja uważam zupełnie inaczej! Postaw mu sprawę jasno: to będzie tylko i wyłącznie seks sportowy nic więcej zakaz zakochiwania się itd. jak ktoś coś powie to twardo wyśmiej i zaprzecz. Przecież gdyby do niczego nie doszło a kolega wymyśliłby to i opowiadał wszystkim to syn miałby te same odczucia. NAjważniejsza sprawa nigdy nie możesz pokazać że to prawda, żadnych filmów i zdjęć, żadnego nagrywania. sprawdzaj go czy nic nie ma co może nagrywać, każ mu udowodnić że telefon ma wyłączony, spotkania tylko w bezpiecznym miejscu, ty panujesz nad sytuacją decydujesz o wszystkim i bierzesz rozkosz. On jest zadowolony ale na twoich warunkach. a gadanie że młodszy itd to poprostu bzdury mówiene przez tych któym się taka okazja nigdy nie trafiłą. Faceci ciągle mają młodsze kochanki!. A mąż kochaj go dalej, a seks z kolegą pamiętaj: to tylko " seks sportowy" !!!

Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałam się kochać tamtego wieczoru.
Ale nie przestałam , zaczęłam się sama pieścić przy nim.
Czego nie robiłam wcześniej .
On patrzył się na mnie jak na wariatkę .
Gdy go poprosiłam żeby zajął się moją pipką swoim językiem i ustami roześmiał się szyderczo i wyszedł z salonu.

masz odpowiedz co dalej robić, nie słuchaj tych osób które mówią jedno a rbią drugie ale udają że to był wypadek.
jasne sama uczciwość od nich bije.
ciekawe skąd te wszystkie spotkania na boku skoro nikt tego nie robi.
faceci wszyscy robią to na boku pamiętaj

Odnośnik do komentarza

~kaka76
.. mnie martwi raczej to przeświadczenie Marty, że to się nie wyda, chłopaki lubią się chwalić zdobyczami, a atrakcyjna mamuśka kumpla to niezła zdobycz, jak się to wyda, raczej kiedy się wyda, to syn nie będzie miał życia w swoim środowisku.. Zwłaszcza skoro jest cichym domatorem to się nie obroni. A w takich sytuacjach wychodzi na jaw wszystko, zwłaszcza pikantne szczegóły niestety

Właśnie,mnie się wydaje nieprawdopodobne,żeby kobieta w tym wieku tak raziła w oczy naiwnością...,
może tu pisze jej syn lub córka.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ja na wstępie chciałabym powiedzieć drodzy państwo że seks to tak naprawdę życie.Ja na twoim miejscu Marta powiedziałabym tak, najlepiej żebyś przestała myśleć o tym i więcej już się nie spotykała z tym kolegą, bo seksualność to potrzeba każdego człowieka i najlepiej gdybyśmy to robili jak najczęściej.Dlaczego to mówię? Dlatego iż bardzo Ci się podoba ten kolega syna i spełnia wszystkie twoje potrzeby.Gdybyś się spotykała z nim np.bardzo często to nagle uzależniłabyś się od tego no i trudno byłoby się potem rozstać. Dlatego, że zarówno i kłamstwo ma krótkie nogi jak i będzie to ogromny ból dla całej rodziny,a nawet jeżeli mieszkasz na wsi cała wieś będzie o tym gadać.Dlatego im wcześniej tym lepiej.I broń Boże nie zrozum mnie tutaj źle bo ja ci tylko radzę a nie karzę.Aha i nie umawiaj już się z nim.Ani na seks,ani do jakiejś tam restauracji.Nawet gdy pójdziesz z nim do restauracji to nie będziesz się mogła mu oprzeć i znowu pójdziecie do łóżka.Dlatego im wcześniej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

no chłopak chyba był u was nie przypadkiem ....moze to twoja synowa przysła? poprostu bisex zalicył teściowa......
20 lat na sylwka u kolegi ...kolega nigdy nie miał dziewczyny ...dziwny układ
ale jak widze jestes w takim wieku ze teraz korzystaj ile sie da........no i szacun dla młodego za umiejętnosci ....

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwat.

Chlopcze fantazje seksualne o matce sa objawem kompleksu Edypa wiekrzosc nastolatkow w wieku wczesnego dokrzewania na to cierpi, bo chormony szaleja a dostepu do rowiesnic nie maja jeszcze. Generalnie mija to z pierwsza inicjacja seksualna lub tez z czasem (jesli inicjatywa jest pozna) wiec nie powinienes sie tym przejmowac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Dawid 83

Jak bylem mlodszy mialem pewne hmmm fantazje sny przemyslenia itd. Jest to temat tabu wiem o tym . Nie bede pisal tu na forum bo wyleja sie na mnie zaraz miliony negatywnych komentarzy. Ale z autorka lub jakas normalna otwarta kobieta chetnie bym o tym.porozmawial. pozdrawiam cieplo Dawid

Odnośnik do komentarza
Gość MichałfanMILF

Hehehe najlepsi są ci którzy wierzą ,że to naprawdę jakaś mamuśka pisze historię z życia :D jakiś małolat się rozmarzył i ciągnie temat :) sam lubię dojrzałe kobiety ale ta historyjka jest ewidentnie ściemą.

Odnośnik do komentarza
Gość stary ale jary

znam przypadek podobny, tylko z mniejszą różnicą wieku. Czterdziestokilkulatka poszła na całego, zaszła w ciąże, skrobanka etc, i nagle organizm się zwynarowił częstując ostrzegawczo objawami HIVa, którego notabene nie było.. Szał, skrócha, modlitwy, komunie na chuj się zdały, psychika nie wytrzymała, popełniła samobójstwo!!!!!. Obyś nie powieliła losu z ww. przypadku. Poza tym nie kochałaś się, tylko, kopulowałaś jak, za przeproszeniem bezmyślna suka.

Odnośnik do komentarza
Gość modliszek

cyt. Z drugiej strony potrafię sobie wyobrazić jak silny może być popęd seksualny, chęć nowych wrażeń i ta adrenalina związana z okolicznościami.

koment:
faktycznie, popęd seksualny jest tak silny, że np. modliszek tuż po kopulacji daje się samicy pożreć żywcem. Droga suko/Lolo, powinnaś pożreć owego gówniarza, wtedy twoja zdrada nie ujrzałaby światła dziennego i wstydu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...