Skocz do zawartości
Forum

Nie ma chyba nic gorszego jak stracic dziecko w 39 tyg.ciazy


Gość sywia

Rekomendowane odpowiedzi

...20 maja 2014 r ,w 39 tyg,ciazy trafilam do szpitala w stanie ciezkim,szybko wykonano mi ciecie cesarskie ,dziecko lekarze reanimowali ale nie stety nie udalo sie... ratowali tez i mnie bo stracilam duzo krwi.Po tygodniu pobytu w szpitalu wypisana zostalam z zaleceniami od lekarzy.Kazdego dnia mysle o tym dniu,Ogolem jest mi ciezko choc pewnie niewidzi moja rodzina tego jak mi jest strasznie zle .Nie bylam u psychologa tylko raz w trakcie pobytu w szpitalu,myslalam ze bede mogla opanowac emocje swoje ale tak nie jest...

Odnośnik do komentarza
Gość Pchelka1234

To straszna tragedia i bardzo Ci wspolczuje.Masz jak najwieksze prawo do tego aby tak sie czuc. Musisz przepracowac swoj bol. Powinnas skorzystac z pomocy dobrego psychologa.A w miedzyczasie badz dla siebie dobra,pozwol sobie na cos milego,odpusc cokolwiek mozesz,spotykaj sie z ludzmi i koniecznie rozmawiaj o swoim cierpieniu z kims zaufanym. Na pewno z czasem bedzie lateiej z tym zyc,wysylam Ci wielkiego wirtualnego przytulaka

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci współczuję. Nie próbuj ukrywać emocji i rozmawiaj z najbliższymi o tym, co czujesz. Musisz przeżyć w pełni żałobę , żeby móc powrócić do świata po takiej traumie, jak śmierć dziecka. Nie zostawaj ze swoimi bolesnymi myślami sama. Szukaj oparcia wśród najbliższych i nie wstydź prosząc o pomoc. Takiej możesz też poszukać w grupach wsparcia dla osób w żałobie. Podzielenie się bólem często przynosi ulgę.

Odnośnik do komentarza
Gość tez to przeszłam

Witaj. Ja urodziłam dziecko mojego syna w 33 tyg. z powodu zatrucia ciążowego, cesarskie ciecie i mój syn był. Żył 9 dni. Dokładnie wyczułam kiedy umierał. Straszny ból więc wiem dokładnie co przechodzisz. Nie chodziłam do psychologa. Z czasem ból stal się mniejszy ale jednak w sercu jest. Po starcie dziecka moje małżeństwo sie rozpadło. Zostalam sama z tym. Minęło już ponad 10 lat od tamtej chwili a wciąż boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...