Skocz do zawartości
Forum

Chwiejność , brak równowagi i kręcenie się w głowie przy staniu


Gość kasiaaaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaaaaaaaaaa

Witam , gdy stoję już po około 10 min . zaczyna mi się dziwne kręcić w głowie np gdy patrzę się na podłogę mam wrażenie że np. płytki oddalają się i przybliżają , mam kłopoty tak jakby z utrzymaniem równowagi ( chociaż niby stoję prosto mam wrażenie że moje ciało się zaraz przewróci )
Co może być tego przyczyną ?

Byłam z tym u
okulisty - ok
2 neurologów stwierdzili że z moim blędnikiem jest wszystko ok bo np nie mam problemu z trafieniem palcem do nosa czy staniem na jednej nodze przez chwile
laryngologa wszystko ok
morfologia tez mi wychodzi dobrze
badałam tsh mam 2.04 norma

Odnośnik do komentarza

Dokładnie miałam tak jak Ty, 2neurologów, okulista, kardiolog, wszystkie wyniki, laryngologów 2, co najlepsze jeden neurolog i jeden laryngolog twierdzili, ze to nic ze to na podłożu nerwicowym dopiero drugi prywatny neurolog skierował mnie na VNG błędnika, oczywiście tez prywatnie i mam problemy z błednikiem.

Po zwykłym badaniu neurologicznym co u Ciebie wykonano, nie ma jak stwierdzić ze to błędnik przynajmniej tak twierdzi neurolog prywatny, wykonywał mi całkiem inne badania w gabinecie, i już wtedy twierdził ze to błędnik. Pół roku zajęłam mi ta diagnoza i oczywiście dużo nerwów i kasy prywatnie inaczej nic bym nie wiedziała do tej pory jakbym poprzestała na pierwszym nekrologu państwowym, który faszerował mnie niepotrzebnymi tabletkmi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...