Skocz do zawartości
Forum

Czy ginekolog może tak postąpić?


Gość ana93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i wybrałam się do ginekologa w celu otrzymania recepty na tabletki antykoncepcyjne. Zrobiłam przedtem poziom hormonów, w których prolaktyna wyszła mi w górnej granicy(nie byłą przekroczona). Kobieta zaczęła mi mówić, że w przyszłości mogę mieć problemy z zajściem w ciążę i że trzeba to zbić. Wypisała mi receptę i Bromergon i Luteinę i zaleciła dawkowanie. Ja (totalnie się nie znam na nazwach leków), spytałam, czy Bromergon to antykoncepcja, o którą prosiłam, ona odpowiedziała, że nie może mi zapisać, bo najpierw trzeba to uregulować, żebym mogła zajść w ciążę. Ja powiedziałam, że przyszłam tu po antykoncepcję, to zaczęła się do mnie nieprzyjemnie zwracać, po czym rzuciła na pół korytarza "TO NIECH SIĘ CHŁOPAK ZABEZPIECZA". W konsekwencji zapisała mi antykoncepcję, która wcześniej brałam i mi nie służyła, to rzuciła tylko "to dam pierwszą z brzegu" i zaleciła dawkowanie JEDNEGO i DRUGIEGO leku, które trochę ze sobą kontrastują. Generalnie kobieta zachowywała się, jakby to była zbrodnia, że 21 kobieta chce się zabezpieczać i była baaaardzo nieprzyjemna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...