Skocz do zawartości
Forum

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany


Gość mateusz2121

Rekomendowane odpowiedzi

Blisko centrum to najlepszym wyborem będzie Elektoralna. Profesjonalni ludzie, ja wyłapałam panią tam pracującą z telewizji i jej metamorfozy i okazało się, że wykonuje zabiegi równie starannie w gabinecie więc mogę śmiało polecić. 

Odnośnik do komentarza

Polecam dr Marię Białczak. Przyjmuje w Dental Fraternity.  Miałam zaniedbane ząbki bo zawsze się bałam dentysty. Ale ostatnio mocno mnie rozbolał ząb i koleżanka poleciła mi właśnie tą panią doktor. Nie żałuję. Ma super podejście i dobrze leczy. No i zabrała się za moje ząbki które doprowadziła do idealnego stanu.

Odnośnik do komentarza

Na Bemowie jest super gabinet - Fabdent, https://www.fabdent.pl/ Mają naprawdę szeroki zakres usług, zajmą się Twoim uśmiechem kompleksowo, do tego gabinet wyposażony jest w najnowszej generacji sprzęt, to się mocno przekłada na komfort leczenia, np. dzięki komputerowemu znieczuleniu czy mikroskopowi, który wykorzystują do leczenia kanałowego. 

Odnośnik do komentarza

Dobrych specjalistów mają w Dental Fraternity na ul Zapłocie. Leczymy się u nich całą rodzinką. Można ogarnąć zęby w pełnym zakresie. Mają świetnych chirurgów i ortodontów. Z tego co wiem zajmują się też protetyką. Także pełen zakres. Polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2022 o 14:28, Gość Timsa napisał:

Polecam mocno Dent-SM na Bemowie, https://www.dentsm.pl/klinika Naprawdę super miejsce, w którym kompleksowo zaopiekują się Waszym uśmiechem ? Dr Jakubowski to świetny specjalista, usuwałam u niego ósemki, a teraz planujemy implanty, bo mam dwa zęby mocno kwalifikujące się do usunięcia...

Właśnie szukałam informacji o tym lekarzu, bo czytałam świetne opinie na jego temat jako chirurga i implantologa. Ja też mam do wstawienia implanty, myślę, że 4, ale to lekarz się musi wypowiedzieć. Super, że trafiłam na Twoją wypowiedź, utwierdzam się w przekonaniu, do kogo się zgłosić ?

Odnośnik do komentarza

Nie polece tutaj na pewno miejsca na fundusz z uwaagi na to, że kilka razy byłam i nie byłam zadowolona z zastosowanego wypełnienia (stosuje się plomby starszej generacji). Poza tym z tego co wiem, obecnie bardzo trudno jest się dostać w bliskich terminach. 

Jeśli szukacie profesjonalnego gabinetu w Warszawie, polecam Odent:

https://odent.pl/

Chodzę tam od dobrych 2 lat. I jestem zadowolona z zastosowanych wypełnień, ale i tego, ze leczenie jest tam zupełnie bezbolesne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Malgorzata C

Jak szukasz dobrego dentysty to polecam lekarzy z Deanart. Bardzo dobra obsługa, zawsze znajdą dogodny termin na wizytę. Podoba mi się, że od razu przy wizycie jasno mówią co jest do zrobienia i jaki to będzie koszt. Pracują na bardzo nowoczesnym sprzęcie. Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...